Najnovší build 17035 pre Windows 10 sa nedá stiahnuť na zariadeniach s procesormi od AMD | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najnovší build 17035 pre Windows 10 sa nedá stiahnuť na zariadeniach s procesormi od AMD

Novinky

Najnovší build 17035 pre Windows 10 sa nedá stiahnuť na zariadeniach s procesormi od AMD

Najnovší build 17035 pre Windows 10 sa nedá stiahnuť na zariadeniach s procesormi od AMD

Microsoft počas včerajšieho dňa priniesol aktualizáciu pre operačný systém Windows 10. Aktualizácia priniesla nový build s označením 17035, ktorý je momentálne dostupný iba pre Windows Insiderov zahrnutých v okruhu Fast Ring. Aktualizácia priniesla celkom veľké množstvo vylepšení v systéme, množstvo opravených chýb a novú možnosť stlmenia zvuku pre okná v prehliadači Microsoft Edge, o ktorej vám prinesieme bližšie informácie ešte v priebehu dnešného dňa.

Pri dokončovaní najnovšieho buildu sa v Microsofte stretli zatiaľ s neznámymi problémami, kvôli ktorým musel Microsoft pristúpiť na celkom neočakávaný krok. Najnovšia aktualizácia nieje dostupná pre Windows Insiderov, ktorí majú počítač s procesorom od spoločnosti AMD. Pri vyhľadaní aktualizácií, by sa na zariadení s AMD procesorom, nemala najnovšia aktualizácia vôbec nachádzať. Spoločnosť sa touto cestou chce uistiť, či sa chyba vyskytuje naozaj iba pri procesoroch od spoločnosti AMD.

Túto skutočnosť vo včerajšom blogu spomenul samotný Brandon LeBlac. Odstránenie tejto chyby je už v plnom prúde, no spoločnosť sa nechce s ničím unáhliť. Najnovší Windows 10 Insider Preview Build 17035 pre dekstopy s AMD procesormi by mal byť podľa jeho slov vonku už v priebehu niekoľkých dní. Dúfajme, že odstránenie tohto problému nepotrvá dlho, no musíme uznať, že Microsoft konečne spravil jeden správny krok. Týmto krokom určite potešil viacerých Insiderov s AMD procesorom v ich počítači a týchto používateľov určite ukrátil o veľké množstvo problémov, ktoré mohli v prípade vypustenia aktualizácie nastať.

TIP  Všetko čo vieme o skladateľnom smartfóne (Surface Phone) z kuchyne Microsoftu

Zdroj: windowslatest.com

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.