Najlepšiu kameru v smartfóne má iPhone X. Tvrdia to samotní používatelia | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najlepšiu kameru v smartfóne má iPhone X. Tvrdia to samotní používatelia

Apple

Najlepšiu kameru v smartfóne má iPhone X. Tvrdia to samotní používatelia

Najlepšiu kameru v smartfóne má iPhone X. Tvrdia to samotní používatelia

Tri mesiace dozadu vyšiel report Consumer Reports, ktorý polemizoval o cenách smartfónov a toho čo ponúkajú. Ako už asi tušíte tak iPhone X nedopadol ako víťaz. Výsledkom bolo, že za peniaze investované do telefónu iPhone X ste mohli získať v pomere cena : výkon lepšie zariadenia, konkrétne Galaxy S8, iPhone 8 a iPhone 8 Plus telefón. Nuž, najnovšie tento report bol obohatený o najlepšiu kameru v telefóne. V tejto kategórii dominoval iPhone X.

Používatelia kvalitu fotoaparátu iPhone X telefónu vnímajú inak ako odborníci

Na rozdiel od reportu od odborníkov DxOMark, ktorý ohodnotili smartfóny Google Pixel 2 a Huawei Mate 10 Pro za kvalitnejšie čo sa týka fotografovania, tak samotní používatelia to vnímajú inak. Report totiž hovorí, že kráľom je iPhone X. Odôvodnenie týchto rozdielnych výsledkov môže byť, že používatelia nevnímajú tak citlivo chyby uzávierky ako experti.

Nuž, aktuálne je však ťažko povedať čo sa stane keď bude tento report aktualizovaný aj o najnovší smartfón z kuchyne Kórejčanov – Samsung Galaxy S9+.

Je pre vás pri výbere smartfónu dôležitá kamera telefónu?

Zdroj: Pocketnow, úvodný obrázok: Youtube (Marques Brownlee)

TIP  Apple to poriadne spackal! Všetky nové iPhony ponúknu zabudovanú eSIM. Operátori sa búria!

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.