Najlepšie hry na Windows Phone 1# | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najlepšie hry na Windows Phone 1#

Windows Hry

Najlepšie hry na Windows Phone 1#

Najlepšie hry na Windows Phone 1#

Kartové hry nás bavia už niekoľko generácii, takže nikoho určite neprekvapí obľúbenosť týchto hier aj na mobilných platformách. Texas Holdem Poker, hra ktorá na Windows Phone Store oslovila už viac ako 40.000 užívateľov. Hra ponúka skutočných hráčov, ktorí sú prepojený prostredníctvom internetu, čo robí z hry spoločníka na dlhé hodiny.

Hra obsahuje:
* Live Chat
* Osobný Avatars
* Sit-n-Go tournamet móde
* Ring Games
* Facebook connect pre rýchle prihlásenie (voliteľne)
* Ukladanie na SD kartu

Texas-Holdem-Poker

Máte aj vy nejaké tipy na najlepšie hry? Podeľte sa o ne aj snami 🙂

Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.