Najlepšie hry na Windows 10 Mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najlepšie hry na Windows 10 Mobile

TIP REDAKCIE

Najlepšie hry na Windows 10 Mobile

Povedzme si úprimne, v každom z nás sa skrýva dieťa a radi si zahráme nejakú tú hru a z tohto dôvodu vám prinášame tip na 5 hier, ktoré by vám nemali chýbať vo vašom smartfóne.

Najlepšie hry na Windows 10 Mobile – zadarmo

Prvou hrou, ktorú by sme vám radi odporúčili je Pixel Gun 3D, ktorá už podľa názvu sa bude vymykať klasickým strielačkám, ktoré sú na jedno „kopyto“. Pixel Gun je zaujímavá strielačka v štýle MineCraft, ktorá ponúka dva módy, prvým z nich je multiplayer, v rámci ktorého môžete hrať či už cez internet alebo po sieti s vašimi priateľmi. Druhý mód osloví hlavne fanúšikov, ktorým nechýba „ľudská“ spoločnosť, ale postačia im klasický boti, Story mode.

Hra ponúka viacero unikátnych máp, ktoré sú spracované na vysokej kvalite v štýle MineCraft, ponúkajú viacero veľkostí ako aj rôzne tvary od výmyslu sveta. V hre samozrejme nechýbajú ani desiatky zbraní, či rôznych špeciálnych schopností, ktoré potešia hlavne futuristických fanúšikov hier.

Gameplay

Hra je dostupná v obchode zadarmo a nájdete ju na odkaze nižšie.

pixel_gun_QR

Boli ste už niekedy členom vojenského komanda? Predpokladáme, že asi nie, teda aspoň nie v realite. Ďalší tip na vydarenú strielačku je hra Commando Adventure Shooting, ktorá sa náramne podobá na známu sériu strielačiek BiA, či na hru Operation Flashpoint, ktorú si budú pamätať hlavne staršie ročníky. V hre sa ocitáte v postave člena vojenského komanda, ktorého jediným cieľom je prežiť a dostať sa k svojej jednotke čo najrýchlejšie ako sa len dá a to z jednoduchého dôvodu,  nepriateľské vojská majú totiž jednoduchý príkaz, dostať vás za každú cenu.

TIP  Xiaomi Mi A1 je najlepšou voľbou v strednej triede | VIDEO RECENZIA

Trailer

Hra je dostupná v obchode zadarmo a nájdete ju na odkaze nižšie.

Commando Adventure Shooting

Treťou a o to viac zaujímavejšou strielačkou, ktorú vyberáme do nášho tipu na najlepšie Windows 10 Mobile hry je XFPaintball2. Ako už z názvu vám môže byť zrieme jedná sa o strielačku, ktorá je pravdepodobne bežným hráčom mobilných hier najbližšia. Samotná hra ponúka excelentné 3D grafické spracovanie, multiplayer v reálnom často (3vs3 alebo 5vs5 mód), možnosť úpravy svojho charakteru, reálne správanie sa piantballových zbraní,…

Gameplay

Hra je dostupná v obchode zadarmo a nájdete ju na odkaze nižšie.

paintball_qr

Dosť už bolo strielačok, čo poviete? Čo by to bol za výber najlepších hier keby sa do neho nedostala aj Lara Croft: Relic Run. Jedná sa o podarenú behačku, ktorá patrí medzi tie najlepšie v obchode. Samotná hra vás osloví prekrásne tromi spracovanými prostrediami – džungľa, púšť a hory. Ďalej, hra vám ponúkne v pricípe dva módy, „nekonečný“, ktorý je plný akcie a odmien, ktoré zbierate počas vášho behu, alebo klasický Campaign mód, v rámci ktorého plníte misie. V podstate vašou úlohou je zbierať časti „Relic Run Story“, avšak aby to nebolo tak jednoduché v ceste za úspechom vám budú stáť stovky prekážok, ktoré budete musieť častokrát prekonávať arzenálom zbraní či rôznych „kómb“, ktoré sa naučíte v priebehu hrania.

Gameplay

Hra je dostupná v obchode zadarmo a nájdete ju na odkaze nižšie.

TIP  Inteligentná lampa Xiaomi Philips Zhirui ponúka dokonalé osvetlenie v každom momente. Z jej ceny navyše padneš na zadok

Lara_Croft_QR

Poslednou hrou, ktorá sa dostala do nášho výberu je Skater Kid. Hra štýlovo pripomína známeho rekordéra nie len vo Windows Phone obchode, ale aj v obchodoch konkurenčných operačných systémov ako sú Android či iOS, hru Climbing Hill, kde vašou úlohou je dostať sa z jedného konca mapky na druhú a to tak aby ste nespadli z skateboardu. Počas tejto cesty z bodu a do bodu b vám budú stáť v ceste desiatky prekážok, dier a podobne, ktoré budete musieť prekonať ich preskočením, avšak aby to nebolo len „suché ollie“ tak budete môcť toto prekonanie prekážok skúsiť viacerými trikmi, ktoré hra ponúka. Hru odporúčame hlavne mladším ročníkom, ktoré je určite ocenia.

Gameplay

Hra je dostupná v obchode zadarmo a nájdete ju na odkaze nižšie.

Skater_kid_QR

Za námet na článok a tip na hry ďakujeme Jurajovi Mikušovi.

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.