Najlepšie hry na Steame, ktoré sú dostupné zadarmo | GIGANTIC | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najlepšie hry na Steame, ktoré sú dostupné zadarmo | GIGANTIC

Gigantic

PC hry

Najlepšie hry na Steame, ktoré sú dostupné zadarmo | GIGANTIC

Už dávno neplatí, že za kvalitný herný titul si musíte zaplatiť desiatky €. Častokrát aj dobré hry sú totiž dostupné ako FREE TO PLAY. Vo väčšine prípadov hoci obsahujú mini transakcie, ale tie využíva len mále množstvo hráčov a to z dôvodu, že nie sú nevyhnuté na to, aby ste mohli hrať hru.

Gigantic je strielačka, ktorá sa odlišuje od väčšiny hier podobného charakteru

V rámci dnešného tipu sme si pre vás vybrali hru Gigantic, ktorá zbiera jednu pozitívnu reakciu za druhou. V hre proti sebe stoja dva tímy, ktoré majú po päť hráčov. Oba tímy disponujú svojím strážcami, ktoré sú príliš veľké a silné na to, aby ich jednotlivec dokázal zneškodniť.

Hlavnou úlohu hráčov je ako inak ovládnuť bojové pole a zneškodniť súperovho strážcu. Nie je to však tak jednoduché ako klasické bezhlavé strielačky, v tomto prípade budete totiž potrebovať aj taktické myslenie. Hra totiž ponúka viacero charakterov, ktoré sa od seba líšia schopnosťami a preto je každý člen tímu dôležitý a musí spolupracovať pričom ich je možné postupne upgradeovať. Celé hra je pritom zabalená do fantasy prostredia.

Hru stiahnete zadarmo zo Steamu. Dostupná je aj v Microsoft obchode.

Gigantic
Gigantic
Developer: Motiga Inc.
Price: 0
Gigantic
Gigantic
Developer: Motiga, Inc
Price: Free+

Zdroj: vlastný

TIP  Fortnite je aktuálne na Xboxe vo veľkej zľave. Ponuka však čoskoro skončí!

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.