MyAppFree 5# | Premente svoj telefón na IP kameru zadarmo cez Webcam | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

MyAppFree 5# | Premente svoj telefón na IP kameru zadarmo cez Webcam

Windows aplikácie

MyAppFree 5# | Premente svoj telefón na IP kameru zadarmo cez Webcam

Prinášame vám tip na aplikácia Webcam, ktorá je dnes dostupná cez MyAppFree k stiahnutiu zadarmo, vďaka čomu môžete ušetriť až 3.99 eur.

Aplikácia My Webcam dokáže premeniť váš Windows Phone telefón  v plne ovládateľnú bezdrôtovú IP web kameru, ktorú je možné napojiť ako aj na vašu lokálnu sieť tak aj na samotný internet. Cez rozhranie aplikácie je možné nastaviť rozlíšenie, kvalitu obrázkov, FPS (frame per seconds / počet obrázkov za sekundu),… Následne obrázky je možné uložiť do vášho kastlíka kde sa klasicky ukladajú fotografie zo zariadenia.

Aplikáciu stiahnete na odkaze nižšie.My Webcam

 

TIP  Microsoft Store pre Windows 10 a Windows 10 Mobile obdržal aktualizáciu. Prichádza so zmeneným UI a odstránenými nedostatkami

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.