Najlepší korporátny anti-vírus pre Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najlepší korporátny anti-vírus pre Windows 10

Novinky

Najlepší korporátny anti-vírus pre Windows 10

Je nový rok a známy nemecký bezpečnostný inštitú AV-TEST opätovne vydal rebríček najlepších anti-vírusov pre korporátné účely. Samozrejme, kvalita týchto anti-vírusov sa nevzťahuje len na korporácie, ale aj na bežných používateľov. Hlavný rozdiel je v tom, že zatiaľ čo bežný používateľ využije hlavne vyhľadávanie a odstraňovanie hrozieb, tak korporátni užívatelia vyžadujú aj pokročilé funkcie manažmentu a nastavovania.

Najlepší anti-vírus pre Windows 10 podľa AV-TEST

antivirusy

Zdroj: AV-TEST

Nie je to žiadnym prekvapením, ale Kaspersky opäť vyhral. Táto spoločnosť sa už dlhodobo udržuje na popredných priečkach. Kaspersky získal v 3 hodnotených kategóriach maximum bodov. V ochrane, výkonnosti, aj použiteľnosti. Zvyšok následujúcich spoločností a ich produktov si môžete pozreť na obrázku.

Aj napriek používaniu týchto programov je najväčšou zárukou bezpečnosti neotvárať neoverené a nedôveryhodné linky, sťahovanie a otváranie podozrivého softwaru a samozrejme, nutnosť aktualizovať svoj systém.

TIP  Vyberáme pre vás 3 funkcie, na ktoré sa môžeme tešiť v ďalšej veľkej aktualizácii pre Windows 10

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.