Najlacnejší telefón s Windows Phone 8.1 je od Prestigia a nie od Nokie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najlacnejší telefón s Windows Phone 8.1 je od Prestigia a nie od Nokie

Novinky

Najlacnejší telefón s Windows Phone 8.1 je od Prestigia a nie od Nokie

Na Česko-slovenský trh sa dostal najlacnejší mobil s operačným systémom Windows Phone 8.1, je ním Prestigio Multiphone 8400 DUO, ktorý za cenu necelých 80 eur ponúka skvelý výkon. Srdce telefóny tvorí štvorjadrový procesor, ale nie hoci aký, jedná sa o Qualcomm MSM8212 s frekvenciou 1,2 GHz, ktorému sekunduje 512 MB Ram. O fotografie s Vám bude starať 8 MPx fotoaparát s autofokusom a automatickým zaostrovaním, ktorý v tejto cenovej hladine určite nie je raritou. Niekde sa šetriť predsa len muselo, displej dosahuje veľkosť „len“ 4 palce, čo môže byť pre niekoho obmedzujúce. Rozlíšenie displeja je 800 x 480 bodov, ale vzhľadom na veľkosť displeja nemáme proti nižšiemu rozlíšeniu žiadne výhrady.

(budeme sa Vám snažiť priniesť čoskoro vlastnú recenziu tohto zariadenia)
 

Telefón je dostupný už aj v slovenských obchodoch. Kúpili by ste si takýto telefón pri cene 80 eur?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.