Toto je najdostupnejší profesionálny dron od DJI, ktorý je aktuálne v zľave viac ako 50%. PS: dostupný je z EÚ skladu a tak ho môžes doma už o pár dní | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto je najdostupnejší profesionálny dron od DJI, ktorý je aktuálne v zľave viac ako 50%. PS: dostupný je z EÚ skladu a tak ho môžes doma už o pár dní

Novinky

Toto je najdostupnejší profesionálny dron od DJI, ktorý je aktuálne v zľave viac ako 50%. PS: dostupný je z EÚ skladu a tak ho môžes doma už o pár dní

Dlhodobo vám prinášame tipy na zaujímavé gadgety, vrátane dronov. Nuž, tentokrát sme si pripravili skutočne čerešničku medzi dronmi, profesionálny dron DJI Phantom 3 Standard ktorý nie lenže je dostupný v nemeckom sklade, ale je aj v zľave viac ako 50%.

Profesionálneho drona DJI Phantom 3 Standard nájdeš tu

DJI Phantom 3 Standard

Dron DJI Phantom 3 Standard patrí vo svojej cenovej kategórii medzi špičku. Ponúka šošovku s uhlom záberu 94° s možnosťou natáčania videí v 2,7K rozlíšení pri 30fps. Samozrejme, je možné natáčať videá aj v menšom rozlíšení (FHD ako aj HD). Fotografie budete môcť vyhotoviť až do rozlíšenia 12MP (4000×3000 bodov) a to nie len vo formáte JPEG, ale aj v RAW formáte.

Zdroj: DJI

Dron ďalej ponúka trojosovú stabilizáciu obrazu. Nechýba samozrejme ani samostnaný WiFi systém, ktorý slúži na prenos živého videa do mobilného zariadenia (v HD kvalite). Dron ponúka možnosti doletu s živým prenosom videa až do vzdialenosti 1km (v závislosti od členitosti exteriéru). 

Zdroj: DJI

DJI Phantom 3 ponúka viacero funkcií, ktoré ocenia aj menej skúsení používatelia

Dron je ďalej vybavený viacerými funkciami, ktoré ocenia nie len menej pokročilí používatelia. Nechýba napríklad viacero režimov vzlietnutia, pristania, aby ste s dronom nevyleteli do príliš vysokých výšok alebo za hranicu dosahu ovládačom, nastavenie automatického letu po určitej dráhe, 360° prelet okolo stanoveného objektu, funkcia následovania objektov, funkcia návratu na miesto vzletu a ďalšie.

TIP  Samsung otvoril najväčšiu továreň na výrobu mobilných telefónov na svete

Dron je napájaný vysokapacitnou batériou o veľkosti 4480mAh. V preklade to znamená, že s dronom je možné lietať zhruba 25 minút bez prestávky. Nechýba samozrejme ani vstavaný GPS systém. Drona zároveň možno považovať aj za malého „pretekára“. Jeho maximálna rýchlosť letu je totiž 16m/s. Mimochodom, drona aktuálne môžeš nájsť v limitovanej ponuke za menej ako 385€ z EÚ skladu čo znamená, že ťa neprekvapia žiadne ďalšie poplatky. PS: priemerná cena v dobre etablovaných obchodoch na Heureke sa pohybuje okolo 549€ (12.02.2018).

Zdroj: vlastný

Profesionálneho drona DJI Phantom 3 Standard nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.