Toto je najdostupnejší profesionálny dron od DJI, ktorý je aktuálne v zľave viac ako 50%. PS: dostupný je z EÚ skladu a tak ho môžes doma už o pár dní | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Toto je najdostupnejší profesionálny dron od DJI, ktorý je aktuálne v zľave viac ako 50%. PS: dostupný je z EÚ skladu a tak ho môžes doma už o pár dní

Novinky

Toto je najdostupnejší profesionálny dron od DJI, ktorý je aktuálne v zľave viac ako 50%. PS: dostupný je z EÚ skladu a tak ho môžes doma už o pár dní

Dlhodobo vám prinášame tipy na zaujímavé gadgety, vrátane dronov. Nuž, tentokrát sme si pripravili skutočne čerešničku medzi dronmi, profesionálny dron DJI Phantom 3 Standard ktorý nie lenže je dostupný v nemeckom sklade, ale je aj v zľave viac ako 50%.

Profesionálneho drona DJI Phantom 3 Standard nájdeš tu

DJI Phantom 3 Standard

Dron DJI Phantom 3 Standard patrí vo svojej cenovej kategórii medzi špičku. Ponúka šošovku s uhlom záberu 94° s možnosťou natáčania videí v 2,7K rozlíšení pri 30fps. Samozrejme, je možné natáčať videá aj v menšom rozlíšení (FHD ako aj HD). Fotografie budete môcť vyhotoviť až do rozlíšenia 12MP (4000×3000 bodov) a to nie len vo formáte JPEG, ale aj v RAW formáte.

Zdroj: DJI

Dron ďalej ponúka trojosovú stabilizáciu obrazu. Nechýba samozrejme ani samostnaný WiFi systém, ktorý slúži na prenos živého videa do mobilného zariadenia (v HD kvalite). Dron ponúka možnosti doletu s živým prenosom videa až do vzdialenosti 1km (v závislosti od členitosti exteriéru). 

Zdroj: DJI

DJI Phantom 3 ponúka viacero funkcií, ktoré ocenia aj menej skúsení používatelia

Dron je ďalej vybavený viacerými funkciami, ktoré ocenia nie len menej pokročilí používatelia. Nechýba napríklad viacero režimov vzlietnutia, pristania, aby ste s dronom nevyleteli do príliš vysokých výšok alebo za hranicu dosahu ovládačom, nastavenie automatického letu po určitej dráhe, 360° prelet okolo stanoveného objektu, funkcia následovania objektov, funkcia návratu na miesto vzletu a ďalšie.

TIP  Tento famózny dron s HD kamerou a dobou letu 9 minút aktuálne kúpiš za polovičnú cenu! Ponuka je ale časovo obmedzená, tak nečakaj

Dron je napájaný vysokapacitnou batériou o veľkosti 4480mAh. V preklade to znamená, že s dronom je možné lietať zhruba 25 minút bez prestávky. Nechýba samozrejme ani vstavaný GPS systém. Drona zároveň možno považovať aj za malého „pretekára“. Jeho maximálna rýchlosť letu je totiž 16m/s. Mimochodom, drona aktuálne môžeš nájsť v limitovanej ponuke za menej ako 385€ z EÚ skladu čo znamená, že ťa neprekvapia žiadne ďalšie poplatky. PS: priemerná cena v dobre etablovaných obchodoch na Heureke sa pohybuje okolo 549€ (12.02.2018).

Zdroj: vlastný

Profesionálneho drona DJI Phantom 3 Standard nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.