Nainštalujte si Windows 10 už dnes | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nainštalujte si Windows 10 už dnes

Windows 10

Nainštalujte si Windows 10 už dnes

Nainštalujte si Windows 10 už dnes. Microsoft v rámci aplikácie Insider uvoľnil aktualizáciu na Windows 10 (PC verzia a tablet verzia). Inštalácia prebieha v piatich jednoduchých krokoch. Narozdiel od minulosti kedy bolo k inštalácii potrebný externý zdroj (napr. CD), dnes Vám postačí jednoducho aktualizovať software a mať vyložené nohy na stole.  Výhodou inštalácie cez aktualizáciu je, že nestratíte žiadne dáta, ani nastavenia, ktoré ste mali v PC.

1. Ako prvé budete musieť navštíviť známu stránku insider.windows.com, následne sa prihláste prostredníctvom svojho účtu Microsoft. Po prihlásení Vás stránka prevedie základnými nastaveniami až po licenčné podmienky.

windows10 instalacia

2. Po odsúhlasení licenčných podmienok v poslednom kroku budete vyzvaný k stiahnutiu aplikácie, ktorú uložte do Vášho PC. Následne aplikáciu spustíte,  a postupujte podľa uvedených pokynov.

3. Po reštartovaní Vášho PC vám nabehne Windows štandardne s tým, že budete mať k dispozícii aktualizáciu „Windows 10 Technical Preview“.

4. Následne túto aktualizáciu potvrďte a postupujte podľa uvedených krokov. 

5. Po inštalácii budete vyzvaný, či chcete spraviť update hneď, alebo neskôr.

TIP  Windows 10 April Update spôsobuje problémy s mikrofónom, reproduktormi ale aj s myškou. Ako tieto problémy odstrániť?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

6 komentárov

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.