Nadupanú hru Grimmwood, v ktorej budeš chrániť svoju dedinu pred hordami z lesa môžete aktuálne vyskúšať úplne zadarmo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nadupanú hru Grimmwood, v ktorej budeš chrániť svoju dedinu pred hordami z lesa môžete aktuálne vyskúšať úplne zadarmo

Grimmwood

PC hry

Nadupanú hru Grimmwood, v ktorej budeš chrániť svoju dedinu pred hordami z lesa môžete aktuálne vyskúšať úplne zadarmo

Kto by sa nebál hlbokého lesa uprostred noci? Veľa takých ľudí medzi nami určite nenájdeme. Nuž a práve na tomto sa stavia príbeh hry Grimmwood, za ktorou stoja dve herné štúdia – Headup Games a Big Moustache Games.

Dokážeš ochrániť svoju dedinu uprostred lesa? V hre Grimmwood to zistíš

Grimmwood je hra, v ktorej sa ocitnete v úlohe dedinčana a spolu s vašimi súkmeňovcami, ktorí budú samozrejme reálni hráči budete musieť  brániť svoju dedinu pred hordami z lesa, ktoré budú na vás útočiť. Aby to samozrejme nebolo také jednoduché tak budete mať obmedzené zdroje, útoky sa budú stále stupňovať čo na konci dňa bude znamenať, že jedného dňa sa budete musieť jednoducho vybrať do lesa, aby ste nazbierali potrebné suroviny a mohli svoju dedinu postupne opravovať a vylepšovať.

Hru aktuálne môžete vyskúšať úplne zadarmo. Dostupná je totiž v Open Beta programe do polovice júla. Stiahnuť ju môžete zo zdrojového odkazu.

Zdroj: vlastný,  Steam

TIP  Fallout: Miami mód prinesie slnko, more, piesok a post apokalypsu. Pozrite si oficiálny trailer, ktorý vábi hráčov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.