Nádhera! Takto bude vyzerať nový Samsung Galaxy Note 9, ktorý príde v týchto luxusných farbách | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nádhera! Takto bude vyzerať nový Samsung Galaxy Note 9, ktorý príde v týchto luxusných farbách

Galaxy Note 8

ANDROID

Nádhera! Takto bude vyzerať nový Samsung Galaxy Note 9, ktorý príde v týchto luxusných farbách

Je to len niekoľko hodín, čo spoločnosť Samsung potvrdila, že nová vlajková loď sa bude môcť pochváliť až 4000 mAh batériou, a už sa na internet dostali nové úniky o samotnom vzhľade pripravovaného Samsungu Galaxy Note 9. Už teraz je tak jasné, že sa máme na čo tešiť.

Kórejský gigant sa rozhodol vsadiť na istotu a nový Galaxy Note 9 bude dostupný až v piatich farebných verziách. Novinka tak príde oproti Samsungu Galaxy S9 a S9 Plus s jedným farebným vyhotovením navyše. Nová vlajková loď tak ponúkne očarujúci dizajn, a to aj vďaka modrej, hnedej, čiernej, levandulovej a šedej farbe. Dobrou správou je, že nový únik ukazuje okrem nových farebných odtieňov aj umiestnenie samotnej čítačky odtlačku prsta, ktorá bude “konečne” umiestnená pod fotoaparátom, čo prispeje určite k jej pohodlnejšiemu používaniu.

Galaxy Note 9

Zdroj: phonearena.com

Galaxy Note 9 príde až s piatimi farbami

Nový Samsung Galaxy Note 9 by mal ponúknuť až 6,4″ OLED displej s veľmi tenkými rámčekmi. Očakáva sa, že vo výbave nájdeme 8-jadrový procesor Snapdragon 845 a pre Európu procesor Exynos 9810, ktorému bude sekundovať 64, 128 alebo 256 GB úložisko a až 6 GB operačná pamäť RAM.

Samsung by mal predstaviť svoj nový TOP model v tretej polovici tohto roka. Očakáva sa, že sa tak môže stať už začiatkom augusta na konferencii v New Yorku. Nová vlajková loď by sa potom mohla dostať do predaja už o pár dní po predstavení.

TIP  HTC to poriadne prepísklo! K novému smartfónu HTC U12 s prívlastkom vlajková loď nebude možné pripojiť slúchadlá!

Zdroj: phonearena.com, úvodný obrázok: YouTube – DetroitBORG

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.