Na talianskom webe sa objavil Paint 3D pre Windows 10 Mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Na talianskom webe sa objavil Paint 3D pre Windows 10 Mobile

Novinky

Na talianskom webe sa objavil Paint 3D pre Windows 10 Mobile

V októbri minulého roku, Microsoft predstavil novú aplikáciu na kreslenie Paint 3D. Ide o univerzálnu aplikáciu pre všetky windows platformy (UWP) a ide o vylepšenú verziu klasického Paintu (skicár). Paint 3D oficiálne prišiel spolu s vydaním Windows 10 Creators Update aktualizácie, no zatiaľ je dostupný iba pre počítače.

Krátko po prestavení aplikácie Paint 3D, Microsoft potvrdil, že aplikácia príde aj na Windows 10 Mobile. Neskôr šéfka Insider Programu, Dona Sarkar oznámila, že aplikácia je stále iba v alpha verzii. Odvtedy na povrch nevyplávali žiadne nové informácie. Avšak pred pár dňami sa na talianskom webe Aggiornamenti Lumia objavili fotografie toho, ako by aplikácia Paint 3D mohla vyzerať na platforme Windows 10 Mobile.

Zdroj: aggiornamentilumia.it

Redakcia zo stránky Aggiornamenti Lumia testovala túto aplikáciu na Lumii 950 XL. Paint 3D v ich podaní, ponúka všetky funkcie v plnom rozsahu, presne ako na počítači, keďže sa má jednať o UWP aplikáciu.

Zdroj: aggiornamentilumia.it

Oficiálnu aplikáciu Paint 3D  pre Windows 10 Mobile od Microsoftu ale asi tak skoro neuvidíme. Od predstavenia počítačovej verzie prešlo 9 mesiacov a Microsoft je ešte stále na začiatku vývoja tejto aplikácie. Pokiaľ by Microsoft plánoval pridať túto aplikáciu aj na smartfóny, už dávno by sa objavila vo verziách Windowsu pre Insiderov.

Zdroj: aggiornamentilumia.it

Plánuje Microsoft úplne odrovnať Windows 10 Mobile? V posledných buildoch neprišli žiadne nové funkcie a prednedávnom prišla ďalšia rana pre niektorých používateľov. Microsoft oznámil, že budúci mesiac ukončuje aplikáciu LinkedIn pre Windows 10 Mobile. Samozrejme, nová aplikácia LinkedIn sa má ochvíľu objaviť vo Windows Store, avšak bude dostupná iba pre počítače.

TIP  Robotický vysávač Xiaomi aktuálne s exkluzívnym kupónom kúpiš o 100€ lacnejšie! PS: dostupný je z EÚ skladu

Zdroj: neowin.net,, úvodn=y obrázok (aggiornamentilumia.it)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.