Na Steame najviac rástol Windows 7. Zahanbiť sa však nenechala ani 10-siatka. Pozrite si najnovšie štatistiky | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Na Steame najviac rástol Windows 7. Zahanbiť sa však nenechala ani 10-siatka. Pozrite si najnovšie štatistiky

steam windows 10

Novinky

Na Steame najviac rástol Windows 7. Zahanbiť sa však nenechala ani 10-siatka. Pozrite si najnovšie štatistiky

Na Steame najviac rástol Windows 7. Zahanbiť sa však nenechala ani 10-siatka. Pozrite si najnovšie štatistiky

Začiatkom minulého mesiaca sme vám priniesli report o hernej platforme Steam, ktorá každým mesiacom naberá na sile zhruba 1.5 milióna nových používateľov a to hlavne silnému rastu popularity v Ázii kde putuje takmer 17% predajov.

Najnovší report poukazuje na to, že Windowsu sa na tejto platforme darí a aj tento mesiac zaznamenal nárast. V globále si polepšil o 0.18%. Najviac na tamto úspechu sa podpísal nárast Windows 7 používateľov (v 64 bitovej verzii), ktorých celkovo pribudlo 2,10%. Druhým najúspešnejším ťahúňom bo Windows 10 (v 64 bitovej verzii) s prírastkom 0.44%. Na opačnej strane barikády bol Windows 7 (v 32 bitovej verzii) a Windows 8.1 (v 64 bitovej verzii), ktoré zaznamenali pokles o 1.61%. Podrobné štatistiky si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: vlastný

Mimochodom, historicky toto je nie je najlepší výsledok Windowsu 10 na tejto hernej platforme. Ešte v apríli tohto roka totiž Windows 10 atakoval hranicu 52%.

Zdroj: Steam

TIP  Vývojári môžu po novom zverejňovať svoje PWA aplikácie v Microsoft Store

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.