Na MWC 2018 spoločnosť Ulefone predstavila jeden z najkrajších smartfónov za posledné roky. Ako sa vám pozdáva T2 Pro? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Na MWC 2018 spoločnosť Ulefone predstavila jeden z najkrajších smartfónov za posledné roky. Ako sa vám pozdáva T2 Pro?

Novinky

Na MWC 2018 spoločnosť Ulefone predstavila jeden z najkrajších smartfónov za posledné roky. Ako sa vám pozdáva T2 Pro?

Na MWC 2018 spoločnosť Ulefone predstavila jeden z najkrajších smartfónov za posledné roky. Ako sa vám pozdáva T2 Pro?

MWC 2018 je v plnom prúde a doteraz sme mohli byť svedkami viacerých zaujímavých predstavení či už smartfónov tak aj inej elektroniky. Najnovšie však kúsok z kuchyne spoločnosti Ulefone, ktorá pomaly, ale isto dobíja aj európsky trh doslova priťahuje oči nadšencov najnovších technológií.

Ulefone T2 Pro je jedným z najkrajších smartfónov vôbec

Spoločnosť Ulefone na MWC 2018 predstavila jeden z najkrajších smartfónov vôbec – T2 Pro. Telefón ako môžete vo videu nižšie vidieť ponúka takmer bez rámčekové telo okolo displeja. V hornej časti nájdeme podobný výrez ako v prípade iPhone X zariadenia spolu s selfie fotoaparátom s rozlíšením 16MP a senzormi. Predný zobrazovací panel o veľkosti 6,7“ poskytuje FULL HD+ rozlíšenie s pomerom strán 19:9. Telefón ďalej ponúka najnovší procesor z kuchyne spoločnosti MediaTek – Helio P70, ktorý bol predstavený dva dni dozadu. O multitasking sa stará operačná pamäť o kapacite 8GB spolu so 128GB úložným priestorom. Na zadnej strane nájdeme dvojicu fotoaparátov s rozlíšením 21MP a 13MP  spolu s bleskom. Pozornému oku určite nemohla uniknúť absencia čítačky prstov. Tá je totiž implementovaná priamo v displeji zariadenia.

Smartfón ďalej ponúka batériu s kapacitou 5000mAh. Poháňaný je operačným systémom Android Oreo 8.0. Predávať by sa mal za 380€, resp. 470$.

Zdroj: GizChina (Youtube kanál)

TIP  MacBooky dostali novú klávesnicu. Tá by mala raz a navždy odstrániť tento nepríjemný problém...

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.