Na MWC 2018 nebude chýbať ani Nokia. Týchto noviniek by sme sa mali dočkať | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Na MWC 2018 nebude chýbať ani Nokia. Týchto noviniek by sme sa mali dočkať

Novinky

Na MWC 2018 nebude chýbať ani Nokia. Týchto noviniek by sme sa mali dočkať

Fanúšikovia spoločnosti Nokia majú dôvod na radosť. CPO spoločnosti HMD, ktorá stojí za Nokiou oficiálne na sociálnej sieti Twitter potvrdil, že Nokia nebude chýbať na MWC 2018.

Nižšie v tweete Juho Sarvikas píše:

„Ospravedlňujeme sa za dlhšie ticho. Sme extrémne zaneprázdnení plánovaním #MWC2018. Môžete očakávať, že to bude úžasné.“

Viacerí  fanúšikovia spoločnosti očakávajú, že na MWC 2018 Nokia oficiálne predstaví zariadenia Nokia 9, Nokia 6 2018 a Nokia 7. Tak isto sa v kuloároch šepká o vylepšenej Nokii 3310 4G a telefóne pod kódovým označením „Qerty 4G phone (TA-1047)“.

MWC 2018 sa bude konať už vo februári od 26. do 1. marca.

Zdroj: Twitter

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.