Na internete sa objavili ďalšie informácie o nadchádzajúcom iPhone 9 a iPhone X Plus | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Na internete sa objavili ďalšie informácie o nadchádzajúcom iPhone 9 a iPhone X Plus

iPhone X

Apple

Na internete sa objavili ďalšie informácie o nadchádzajúcom iPhone 9 a iPhone X Plus

September sa nezadržateľne blíži a spolu s ním aj predstavenie nových smartfónov od spoločnosti Apple. Tá si pre nás tento rok momentálne pripravuje zrejme dvojicu nových zariadení – iPhone 9 a iPhone X Plus. Spoločne so skracujúcou sa dobou do konferencie, sa na internete objavujú aj nové odhalené a uniknuté informácie o týchto smartfónoch, vďaka čomu nám pred ich predstavením dávajú aspoň ako takú predstavu o ich dizajne a špecifikáciách. Pozrime sa spoločne na najnovšie uniknuté informácie, ktoré sa objavili na video-platforme Youtube.

iPhone X Plus vybavený až s trojitým snímačom fotoaparátu

Najnovšie video zobrazuje všetky nadchádzajúce generácie smartfónov od nakusnutého jablka. Video natočil známy leaker Shai Mizrachi, ktorý s podobnými videami prišiel už pri minulých generáciách a treba podotknúť, že sa nikdy nemýlil. Na videu sa nachádzajú dve verzie iPhonov – 6,5-palcová a 6,1-palcová. Návrhy sú na prvý pohľad výrazne podobné predchádzajúcej generácii iPhonov. Najväčšou novinkou je ale zadná časť týchto zariadení. 6,1-palcový iPhone 9 je vybavený fotoaparátom jedným objektívom fotoaparátu, zatiaľ čo iPhone X Plus (6,5-palcový) je vybavený až trojitým snímačom fotoaparátu. Vo videu sa taktiež nachádza aj približné rozloženie prvkov na prednej strane zariadenia a na prvý pohľad to vyzerá tak, že oba smartfóny budú na prednej strane disponovať nie moc vkusným výrezom, kde sa bude nachádzať predná kamera a príslušenstvo pre FaceID.

USB-C adaptér pre rýchle nabíjanie

Ďalšou novinkou je aj novo-odhalený USB-C adaptér pre rýchle nabíjanie budúcich iPhonov. Nový adaptér prichádza s výstupmi 5V / 3A (15W) a 9V / 2A (18W), čo je oproti momentálnym 5W výrazný skok dopredu. Rýchle nabíjanie podporuje už aj predošlá generácia iPhonov, no pribalené nabíjačky potrebným výkonom nedisponujú a zákazníci sú tým pádom odkázaní na iné značky.

TIP  Apple plánuje odstaviť výrobu iPhonu X. Vedie ho k tomu tento dôvod...

Zdroj: mspoweruser.com

Na záver by sme radi uviedli, že sa jedná o uniknuté informácie a na videu sa nachádzajú iba prototypy zadných strán novej generácie iPhonov. Preto tieto informácie berte s rezervou a nepovažujte ich za 100 percentne overené informácie.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Youtube)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.