Na internete sa objavila fotografia pripravovanej Lumie 940 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Na internete sa objavila fotografia pripravovanej Lumie 940

Novinky

Na internete sa objavila fotografia pripravovanej Lumie 940

Na internete sa objavila fotografia pripravovanej Lumie 940, ktorá ako keby z oka vypadla jej predchodcovi 930. Avšak nájdeme aj tu drobné rozdiely. Pozornému oku určite neušlo rôzne rozmiestnenie prvkov ako je reproduktor, ktorý sa posunul z dolného rohu oveľa vyššie, vedľa fotoaparátu. Druhou zmenou je posun je presunutie prisvetľovacích diód, ktoré sa dostali nad fotoaparát a zmiznutie označenia „PureView“, ktoré fínske Nokie zdobilo viac ako tri roky.

Pripravovaná Lumia 940

Pripravovaná Lumia 940

Podľa dostupných informácií predný displej by mal mierne „narásť“ na 5,2“ palca s rozlíšením QHD. Srdce telefónu by mal tvoriť 6 – jadrový procesor od Qualcomu Snapdragon 808, posledným známym údajom je veľkosť batérie, ktorá bude mať kapacitu 3000 mAh.

Oficiálneho predstavenia telefónu by sme sa mali dočkať počas predstavenia Windows 10 pre mobilné zariadenia.

TIP  Microsoft sa opäť chváli vysokým číslom aktívnych používateľov Windowsu 10, nárastom používateľov Cortany a mnoho ďalšieho

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.