Na internete sa objavil koncept zobrazujúci prvky Fluent Designu vo Windows 10 Mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Na internete sa objavil koncept zobrazujúci prvky Fluent Designu vo Windows 10 Mobile

Novinky

Na internete sa objavil koncept zobrazujúci prvky Fluent Designu vo Windows 10 Mobile

Na internete sa objavil koncept zobrazujúci prvky Fluent Designu vo Windows 10 Mobile

Microsoft Fluent Design prinesie do operačného systému Windows 10 množstvo nových vizuálnych prvkov. Prvky Fluent Designu prídu už čoskoro v aktualizácii Fall Creators Update. Nový dizajnový jazyk má ešte viac celý systém zatraktívniť. O jeho prvkoch sme písali už v našom staršom článku, no ďalším prvkom majú byť aj hladké prechody.

Windows 10 Mobile ale zrejme moc prvkov Fluent Designu neobdrží. Zmeny dizajnu postrehneme iba v aplikáciách Groove Music a People. Tieto aplikácie boli v niektorých Insider buildoch už aktualizované pár týždňov dozadu, no stále sa v nich nenachádzajú všetky prvky Fluent Designu a asi ich tam všetky ani nikdy neuvidíme.

Prednedávnom bol ale zverejnený koncept aplikácie správy vo Windows 10 Mobile. Koncept zobrazuje, ako by aplikácia vyzerať po jej vylepšení pomocou prvkov Fluent Designu. Po zapnutí videa si určite hneď všimnete, že najvýraznejším prvkom je hladký prechod medzi oknami/konverzáciami. Hladké a pritom úplne jednoduché prechody nájdete aj pri posielaní obrázkov v konverzácii. Pre poslanie fotky stačil jeden pohyb prstom a fotka bola odoslaná.

Koncept vyzerá naozaj úchvatne a Microsoft by sa mal zrejme z podobných výtvorov fanúšikov inšpirovať. Čo na tento koncept hovoríte Vy? Prijali by ste takéto vylepšenia?

TIP  Microsoft sa opäť zameriava na herný priemysel. Ohlásil akvizíciu 5 herných štúdií, ktoré stoja za titulmi ako Forza Horizon alebo Tomb Raider

Zdroj: vlastný

 

 

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.