Na Facebooku už niekoľko dní môžete nájsť bazár pod kolónkou „Marketplace“ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Na Facebooku už niekoľko dní môžete nájsť bazár pod kolónkou „Marketplace“

facebook bazar marketplace_2

Novinky

Na Facebooku už niekoľko dní môžete nájsť bazár pod kolónkou „Marketplace“

Na Facebooku už niekoľko dní môžete nájsť bazár pod kolónkou „Marketplace“

Facebook niekoľko dní dozadu priniesol na Slovensku novú službu – internetový online bazár, ktorý nájdete pod kolónkou „Marketplace“. Nájdete ju v ľavej lište pod vašim profilom.

facebook bazar marketplace

Zdroj: vlastný

Facebook spustil online bazár. Takto vyzerá

Po kliknutí na danú sekciu vám vyskočí ponuka inzerátov, ktorá je zoradená náhodne. Uvidíte tam ako inzeráty na oblečenie, tak aj na elektroniku či iné produkty.

facebook bazar marketplace_2

Zdroj: vlastný

Facebook zároveň myslel aj na možnosť vyhľadávania inzerátov podľa konkrétnych produktov a kategórií. Napríklad, ak by ste sa rozhodli kúpiť nový smartfón značky Lumia, tak v hornej lište nad inzerátmi je možnosť vyhľadania daného produktu. V bočnom sidebare zase nájdete možnosti bližšieho špecifikovania vyhľadávania, kde budete môcť určiť cenové rozhranie či lokalitu.

facebook bazar marketplace_3

Zdroj: vlastný

Facebook aktuálne však neponúka bližšie špecifikácie jednotlivých produktov, teda okrem možnosti rozkliknutia jednotlivých kategórií na pod sekcie.

facebook bazar marketplace_4

Zdroj: vlastný

Pozdáva sa vám nová služba Facebooku? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: vlastný

TIP  NÁVOD | Ako získať kontrolu nad inštaláciou aplikácií z rôznych zdrojov vo Windowse

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.