Na Facebooku pribudla nová reakcia – dúhová vlajka. Takto ju aktivujete | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Na Facebooku pribudla nová reakcia – dúhová vlajka. Takto ju aktivujete

Novinky

Na Facebooku pribudla nová reakcia – dúhová vlajka. Takto ju aktivujete

Ak patríte medzi pravidelných návštevníkov sociálnej siete Facebook tak ste mohli postrehnúť novú reakciu v ponuke lajkov. Konkrétne reč je o dúhovej zástave, ktorú vývojári Facebooku pridali v týchto dňoch do ponuky.

Zdroj: vlastný

Dúhová vlajka bude dostupná na Facebooku počas celého mesiaca jún a má symbolizovať obdobie dúhových pochodov, ktoré je pre toto ročné obdobie typické. Na stránkach Facebooku sa môžete dočítať:

„Veríme, že budeme vytvárať platformu, ktorá podporuje všetky komunity, a tak oslávime lásku a rozmanitosť tejto udalosti tým, že vám poskytneme špeciálnu reakciu.”

Ak by ste si chceli dúhovú vlajku aktivovať tak je to možné prostredníctvom niekoľkých jednoduchých krokov.

  • Prihláste sa do svojho účtu.
  • Otvorte si stránku „LGBTQ@Facebook“ a dajte jej lajk.
  • Hurá, odteraz môžete lajkovať novým emotikonom všetko uvidíte na nástenke.

Zdroj: vlastný

TIP  Facebook by mohol časom na svoju platformu priniesť platby v kryptomenách

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.