Na CES bol predstavený kamerový systém od spoločnosti Netatmo | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Na CES bol predstavený kamerový systém od spoločnosti Netatmo

Novinky

Na CES bol predstavený kamerový systém od spoločnosti Netatmo

Na CES bol predstavený kamerový systém od spoločnosti Netatmo, ktorý  je schopný rozoznať nie len pohyb vo vašom domove, ale dokonca Vám vie povedať či sa po Vašej „obývačke“ pohybuje rodinný príslušník alebo niekto neznámi vďaka prepracovaným senzorom, ktoré dokážu rozpoznať tváre. Vďaka tomuto unikátnemu systému dokážete ušetriť stovky GB dát, keďže kamerový systém sa spustí len prípade keď nespozná „návštevníka“.  Samozrejmosťou tohto systému je aj živý prenos z Vášho domova do Vášho smartphonu, a to vďaka mobilnej aplikácii výrobcu. Hoci počas predstavovania tohto systému spoločnosť používala len zariadenia od Applu, tak prisľúbila, že v čase predaja tento kamerový systém bude kantabilným aj so zariadeniami s OS Windows. Predpokladaný termín predaja by mal byť v druhom kvartáli tohto roka, čo sa týka ceny tak tu výrobca ešte nezverejnil.

 netatmo

Zdroj: Windowscentral.com

TIP  Tesla pozastavila výrobu automobilu Tesla Model 3. Vieme, čo je za tým!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.