MyKronoz má chytré hodinky aj pre Windows Phone, ktoré sú dostupné už aj u nás za 60 eur | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

MyKronoz má chytré hodinky aj pre Windows Phone, ktoré sú dostupné už aj u nás za 60 eur

Novinky

MyKronoz má chytré hodinky aj pre Windows Phone, ktoré sú dostupné už aj u nás za 60 eur

Už dlhšiu dobu sme „pátrali“ po nejakých chytrých hodinkách, ktoré sú kompatibilné aj pre Windows Phone zariadenia, konečne môžeme konštatovať, že sme ich našli. Vo  Windows Phone obchode sa objavila dvojica aplikácií od spoločnosti MyKronoz pre ich chytré hodinky ZeWatchZeBracelet (v tomto prípade sa jedná o chytrý náramok určený pre dámy). Obe zariadenia ponúkajú viacmennej rovnaké funkcionality ako sú prijímanie hovorov, SMS správ, e-mailov, ďalej ponúkajú klasické funkcionality, ktoré robia z hodiniek aj športového asistenta. Napríklad krokomer, prejdenú vzdialenosť, spálené kalórie, ako aj monitoring spánku.

Cena týchto zariadení začína na prijateľných 60 eurách. Rozmýšľali ste aj vy nad kúpou takéhoto zariadenia, alebo je to podľa vás len aktuálny “výstrelok”?

TIP  Asus predstavil revolučný notebook so sekundárnym displejom a procesorom i9. Apple má obrovskú konkurenciu!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.