MyAppFree 2# | podarený správca súborov: Metro Commander Pro
Connect with us

MyAppFree 2# | podarený správca súborov: Metro Commander Pro

Windows 10

MyAppFree 2# | podarený správca súborov: Metro Commander Pro

Prinášame vám tip na aplikácia cez MyAppFree, ktorú môžete len dnes získať zadarmo a tak ušetriť až 6.99 €.

Metro Commander Pro je správca súborov, ktorý umožňuje spravovať vaše súbory a zložky v modernom prostredí Windowsu. Aplikácia umožňuje jednoduché otváranie, prehliadanie, kopírovanie, presúvanie, mazanie, dokonca aj vyhľadávanie súborov a zložiek uložených vo vašom telefóne alebo počítači. Rozhranie aplikácie je rozdelené do dvoch panelov, vďaka čomu sa vám bude pracovať v jeho prostredí oveľa jednoduchšie ako je to u konkurenčných aplikáciách.

Medzi ďalšie výhody patrí aj prepojenie aplikácie s vašim účtom OneDrive, čo umožňuje ešte pohodlnejšiu prácu so súbormi, z pohodlia vášho mobilného telefónu alebo počítača bez ohľadu na to či aplikáciu používate vo vašom hlavnom prístroji alebo nie. Aplikácia ďalej umožňuje prácu aj s archívnymi súbormi ako sú napr. RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, XZ, CAB… a nehovoriac aj o podpore klasických formátov typu doc, docx, rtf, jpeg, png, bmp, gif, tiff, mp3, wma, m4a, aac, wav, ac3, avi, 3gp, wmv, mp4, m4v, mov, mkv…

Aplikáciu stiahnete na odkazoch uvedených nižšie:

TIP  Microsoft mal s aplikáciou Groove Music naozaj veľké plány. Prečo ju nakoniec opustil?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.