Multifunkčný dron X130-T s odolnou konštrukciou a HD kamerou môžeš teraz získať v 60 % zľave | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Multifunkčný dron X130-T s odolnou konštrukciou a HD kamerou môžeš teraz získať v 60 % zľave

X130-T

TIP REDAKCIE

Multifunkčný dron X130-T s odolnou konštrukciou a HD kamerou môžeš teraz získať v 60 % zľave

Multifunkčný dron X130-T s odolnou konštrukciou a HD kamerou môžeš teraz získať v 60 % zľave

Malý dron a zároveň rýchly a multifunkčný? Niekto by si možno povedal, že niečo také predsa neexistuje, no my Ťa v tomto článku presvedčíme o tom, že na trhu je kopec veľmi prekvapivých dronov a jedním z nich je aj model X130-T. Tento dron je totiž extrémne rýchly, ponúka veľmi citlivé a pohodlné ovládanie a navyše sa všetko odohráva v malých rozmeroch. Vďaka tomu sa tak nemusíš obávať o to, kam drona umiestniť počas “nepoužívania”, pretože pre kompaktné rozmery ho môžeš uložiť kamkoľvek.

Multifunkčný dron X130-T môžeš teraz získať vo veľkej zľave po zadaní kupónu “SK7856” na tomto odkaze

Unikátny dron vyrobený z karbónových vlákien

Dron X130-T ponúka rám z uhlíkových vlákien, vďaka ktorým je rám ľahký, no zároveň veľmi odolný. Výrobca navyše pri tomto drone vsádza na istotu, a keďže jeho prednosťou je nízka váha a vysoká rýchlosť, dron neponúka nejaké zbytočné plastové “dizajnové” kryty, ktoré by len pridali na váhe a zbytočne by mu ubrali na rýchlosti. Práve naopak. Na tomto drone bude dokonalo vynikať jeho elektronika, ktorá ho výrazne od iných modelov odlišuje.

X130-T

Produktová fotografia

Samotný dron je vybavený kvalitnou HD kamerou, pomocou ktorej môžeš zachytiť zaujímavé zábery, aké by si bez drona pravdepodobne nemal šancu urobiť. O komfortné ovládanie sa stará 4-kanálový diaľkový ovládač, ktorý s dronom komunikuje na 2,4 GHz frekvencii. Samotný ovládač je napájaný AA batériami, takže v prípade nutnosti ich môžeš kedykoľvek vymeniť a dostať dron čo najrýchlejšie do pohybu. Dron X130-T ponúka dĺžku letu až do 7 minút, pričom nabíjanie trvá iba približne hodinu. 

Dron X130-T je vybavený kvalitnou 6-osovou gyroskop stabilizáciou, ktorá prináša jednoduché ovládanie a veľmi stabilný let. Výrobca myslel aj pre nadšencov lietania hlavne za slabších svetelných podmienok, preto je dron vybavený ešte dodatočným LED osvetlením. Skvelou správou je, že tento dron je v exkluzívnej ponuke zlacnený z pôvodných 124,69 € iba na 47,49 €, pričom pre uplatnenie zľavy stačí zadať zľavový kupón SK7856“. Nezabudni na to, že ponuka je časovo obmedzená a aj tu platí, že kto skôr objedná, ten berie.

ný dron X130-T môžeš teraz získať vo veľkej zľave po zadaní kupónu “SK7856” na tomto odkaze

Úvodný obrázok: produktová fotografia

Zaujímam sa o moderné technológie už niekoľko rokov. Stál som za zrodom úspešného magazínu TechN.SK, ktorý sa neskôr spojil WindowsCentrum.sk. Prevažne sa venujem tvorbe videí a článkov na tému Androidu, iOS a ďalších zaujímavých tém, o ktorých sa s vami musím podeliť. Rukami mi prešlo už niekoľko stoviek smartfónov a ich parametre často poznám už z pamäte. Aj napriek tomu si neustále rozvíjam obzor aj v iných technologických oblastiach, vďaka čomu som vždy v centre diania.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie