Možnosť "Skip Ahead" je znovu dostupná pre Insiderov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Možnosť “Skip Ahead” je znovu dostupná pre Insiderov

Novinky

Možnosť “Skip Ahead” je znovu dostupná pre Insiderov

Možnosť “Skip Ahead” je znovu dostupná pre Insiderov

Spoločnosť Microsoft v júli tohto roku oznámila, že Windows Insideri používajúci Windows 10 Creators Update vo Fast Ringu, budú mať možnosť preskočiť na ďalší build, ktorý je prednostne určený iba pre nich. Ešte minulý týždeň sa možnosť “Skip Ahead” zobrazovala niektorým Insiderom. V deň predstavenia tejto možnosti bolo taktiež oznámené, že počet používateľov v Skip Ahead okruhu je limitovaný a nie každý kto sa doňho chce dostať, ho aj obdrží.

Od minulého týždňa sa možnosť Skip Ahead z Insider buildov vytratila. Celkový počet používateľov bol zrejme dosiahnutý a nikto ďalší sa doňho už nedokázal dostať.

Viacero zdrojov avšak potvrdilo, že sa možnosť Skip Ahead znovu objavuje niektorým Insiderom s Creators Update release preview buildom. Po stlačení Skip Ahead používatelia obdržia Fall Creators Update build.

Veľa ľudí si myslí, že práve obnovenie možnosti Skip Ahead indikuje blízke vydanie veľkej Windows aktualizácie. Microsoft zrejme potrebuje širší okruh pre testovanie, aby aktualizáciu Fall Creators Update mohol priniesť ostatným používateľom v najbližších týždňoch/mesiacoch.

Možnosť Skip Ahead nájdete vo Windows Insider Programme sekcii v Nastaveniach.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Mali ste problém s aktualizovaním Windowsu 10? Nová kumulatívna aktualizácia tento problém konečne odstraňuje
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.