Možno sa dočkáme Windows smartfónov. Medzi „composableshell“ sa v najnovšom zostavení objavila Andromeda | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Možno sa dočkáme Windows smartfónov. Medzi „composableshell“ sa v najnovšom zostavení objavila Andromeda

Novinky

Možno sa dočkáme Windows smartfónov. Medzi „composableshell“ sa v najnovšom zostavení objavila Andromeda

Modulárny Windows sa pomaly, ale isto blíži. Nasvedčuje tomu najnovší build pre Windows 10, v ktorom sa objavili viaceré composableshell  zostavenia, vrátane Andromedy. Poukázal na to známy technologický nadšenec hovoriaci si WalkingCat.

Ako môžete vyššie vidieť tak celý zoznam jednotlivých composableshell obsahuje aj Andromeda shell, ktorý je určený práve pre smartfóny. Čo to teda pre koncových používateľov znamená? Microsoft pravdepodobne pracuje na modulárnom zostavení Windowsu, ktorý bude možné využívať aj na telefónoch. Pre tých, ktorým je pojem Andromeda, resp ComposableShell neznámy, tak sa jedná o funkciu prispôsobovania aplikácií a hier veľkosti obrazovky.

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok: vlastný

TIP  Najnovšia aktualizácia pre mobilné smartfóny s Windowsom prináša niekoľko drobných vylepšení

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.