Motorola prináša tlačiareň priamo v telefóne. Čítate správne, tlačiareň v mobile | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Motorola prináša tlačiareň priamo v telefóne. Čítate správne, tlačiareň v mobile

ANDROID

Motorola prináša tlačiareň priamo v telefóne. Čítate správne, tlačiareň v mobile

Motorola prináša tlačiareň priamo v telefóne. Čítate správne, tlačiareň v mobile

„Hello Moto, snap it, shoot it, print it“. Tak toto je nová upútavka, na príslušenstvo k smartfónom rady Motorola Z (Moto Z, Moto Z Play, Moto Z2 Play a Moto Z2 Force), ktorá doslova vystihuje ďalší  produkt z kategórie príslušenstva MotoMods.

Reč je konkrétne o gadgete „Polaroid Insta-Share Printer“, o ktorom sa špekulovalo už dlhšiu dobu, na trh sa dostalo však až teraz. Jedná sa o mini tlačiareň, ktorá doslova dokáže vytlačiť napríklad fotografie z mobilu nech ste kdekoľvek. Cena tohto zariadenia na americkom trhu je 200USD a v najbližších mesiacoch by sa malo dostať aj na ďalšie trhy. Čo sa týka cenovky, tak predpoklad je že v Európe sa bude pohybovať na úrovni 200€.

Zdroj: Motorola

Toto drobné zariadenie je kompatibilné so všetkými zariadeniami z produktovej rady Motorola Z. Zároveň výrobca dal prísľub, že bude kompatibilné aj s budúcoročnou generáciou týchto zariadení. Fungovať by to malo na jednoduchom princípe. Po pripojení zariadenia k zadnej strane smartfónu umožní príslušenstvo následne tlačiť snímky či už z priamo z mobilu tak aj aplikácií ako sú Facebook, Instagram, Google Fotky a ďalšie.

Tlačiareň v mobile od Motoroly – Polaroid Insta-Share Printer

Vaše snímky následne budú vytlačené na špeciálny papier Polaroid Premium ZINK Zero-Ink, ktorého rozmery sú 5,1 x 7,6 centimetra. Cena týchto papierikov, ktorých nájdete v balení 30 je zhruba 15€.

Zdroj: Motorola

TIP  Facebook nechtiac zverejnil 14 miliónov súkromných príspevkov ako verejné. Užívatelia sú pobúrení

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.