Prvý modulárny Windows telefón príde možno v roku 2016 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Prvý modulárny Windows telefón príde možno v roku 2016

ŠPEKULÁCIE

Prvý modulárny Windows telefón príde možno v roku 2016

Nemecký výrobca mobilných telefónov Shift ohlásil, že spoločnosť plánuje uvoľniť modulárny telefónov niekedy ku koncu roka 2016, ktorý bude bežať s operačným systémom Android 5.1 alebo Windows 10 Mobile, podľa toho aké budú mať preferencie kupujúci. Predobjednať si tento telefón bude možné už tento rok v decembri.

shift_modularny telefon

Nemecký výrobca telefónov, ďalej potvrdil, že modulárne časti telefónu nezahŕňajú samotnú batériu, ale displej, vnútornú pamäť a „komponente časti“, ktoré budú môcť používatelia vymeniť v prípade poškodenia.

Cena tohto zariadenia pritom nebude dosahovať až také astronomické hodnoty, ako je tomu tak pri vlajkových lodiach. V predobjednávkach bude toto zariadenie dostupné za 399 eur, a v roku 2016 za 444 eur.

Uvažovali by ste nad modulárnym telefónov aj vy v prípade cenovky pod 500 eur?

Zdroj: Windowscentral.com

TIP  Hacker nainštaloval 4 systémy Windows na jeden smartfón. Takto to dopadlo, keď mobil zapol

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.