Mobilné platby prídu čoskoro aj na Windows telefóny | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Mobilné platby prídu čoskoro aj na Windows telefóny

Novinky

Mobilné platby prídu čoskoro aj na Windows telefóny

Uvítali by ste na vašich Lumiách platbu mobilom ako je tomu na zariadeniach Apple, Google a Sasmsung? Mobilné platby, totiž prídu čoskoro aj na smartfóny s operačným systémom Windows 10, ktoré budú integrované priamo v operačnom systéme, povedal to Joe Belfiora, na evente usporiadanom spoločnosťou Lenovo, ktorá predstavovala nové zariadenia uvedené na trh.

Na komentár redaktora „Či Microsoft prinesie mobilné platby s Windws-om 10“ Belfiora reagoval „Máme kopu práce, pracujeme na tom“. Okrem toho, tomuto nasvedčuje aj dodatočný komentár Belfiora, ktorý povedal, že zaviesť mobilné platby je sprevádzané aj dlhými administratívnymi úkonmi spojených so získaním licencie a práve z tohto dôvodu to trvá tak dlho.

Uvítali by ste mobilné platby vo vašej Lumii, alebo by ste ich ani nevyužívali?

Zdroj: Neowin.net

TIP  Lenovo Z5 oficiálne: prémiový smartfón bez rámčekov, výkonný hardvér a nízka cena

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.