Misfit Windows aplikácia dostala aktualizácia | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Misfit Windows aplikácia dostala aktualizácia

Windows aplikácie

Misfit Windows aplikácia dostala aktualizácia

Misfit Windows aplikácia dostala aktualizáciu, od včera je možné spojiť a synchronizovať Misfit Flash fitness a monitoring spánku. Pre tých, ktorí nepoznajú spomínanú aplikáciu, tak slúži na spárovanie fitnes náramku Misfit Shine (v hodnote 49 eur), ktorý dokáže monitorovať aktivity ako je beh, chôdza, bicyklovanie, futbal, plávanie a tiež aj spánok. Aktualizácia ďalej priniesla aj prepojenie aktivít s flash diódami na náramku, ktoré reagujú podľa aktivity ktorú práve vykonávate.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Aplikácia ďalej umožňuje vytvárať prehľadné grafy dosiahnutých výsledkov, čo vám môže poslúžiť na vyhodnotenie efektivity vášho tréningu.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.