Misfit Windows aplikácia dostala aktualizácia | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Misfit Windows aplikácia dostala aktualizácia

Windows aplikácie

Misfit Windows aplikácia dostala aktualizácia

Misfit Windows aplikácia dostala aktualizáciu, od včera je možné spojiť a synchronizovať Misfit Flash fitness a monitoring spánku. Pre tých, ktorí nepoznajú spomínanú aplikáciu, tak slúži na spárovanie fitnes náramku Misfit Shine (v hodnote 49 eur), ktorý dokáže monitorovať aktivity ako je beh, chôdza, bicyklovanie, futbal, plávanie a tiež aj spánok. Aktualizácia ďalej priniesla aj prepojenie aktivít s flash diódami na náramku, ktoré reagujú podľa aktivity ktorú práve vykonávate.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Aplikácia ďalej umožňuje vytvárať prehľadné grafy dosiahnutých výsledkov, čo vám môže poslúžiť na vyhodnotenie efektivity vášho tréningu.

TIP  Mobilný Skype získava novú aktualizáciu, ktorá prináša zaujímavé vylepšenia | APLIKÁCIE

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.