Windows 10 Mobile pôjde aj na telefónoch, na ktorých nespustíte Windows 8.1
Connect with us

Windows 10 Mobile pôjde aj na telefónoch, na ktorých nespustíte Windows 8.1

Novinky

Windows 10 Mobile pôjde aj na telefónoch, na ktorých nespustíte Windows 8.1

Microsoft práve zverejnil hardvérové požiadavky pre operačný systém Windows 10 Mobile, ktoré mnohých z vás určite prekvapia.

Zatiaľ čo Windows 8.1 bol dostupný len pre smartfóny, ktoré mali aspoň 512 MB RAM, displej s rozlíšením WVGA (800 x 480 bodov) s minimálne 4 GB úložným priestorom a podporu pre SD kartu (v prípade vyššej kapacity úložného priestoru nie je potrebná podpora SD kariet), podporou technológie Bluetooth ako aj podporou viacerých senzorov ako je napr. akcelerometer,… Tak Windows 10 spustíte dokonca aj na zariadeniach, ktoré nedisponujú všetkými týmito základnými parametrami, ktoré sú v dnešnej dobe pokladané za samozrejmosť. Celý prehľad minimálnych hardvérových požiadavkou si môžete pozrieť na tomto odkaze. My pre vás vyberáme minimálne hardvérové požiadavky na procesor, veľkosť RAM pamäte a implementáciu hardvérových tlačidiel, pozrieť si ich môžete nižšie.

poziadavky_3

poziadavky_2

(Pozn. redakcie: minimálne hardvérové požiadavky na procesor, ktoré umožňujú aktualizovať váš telefón na Windows 10 Mobile)

poziadavky_4

TIP  Tento koncept zariadenia Surface Phone Ti vyrazí dych. Takto si ho zrejme predstavuje každý z nás

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.