Microsoft predstavil budúcnosť herného priemyslu
Connect with us

VIDEO: Microsoft predstavil budúcnosť smerovania herného priemyslu

Novinky

VIDEO: Microsoft predstavil budúcnosť smerovania herného priemyslu

Na konferencii E3, ktorá bola usporiadaná Microsoftom, sme mohli vidieť mnoho noviniek, ktoré nás dostali do kolien. Napríklad pripravovaný remake kultovej hry DOOM, ktorý zožal niekoľkominútové  ovácia zo strany publika, ale to nebolo všetko, čo bolo na tejto konferencii predstavené. S ďalšou novinkou prišiel aj samotný Microsoft,ktorý predviedol novú verziu hry Minecraft, ovládanú inteligentnými okuliarmi HoloLens.

Princíp novej verzie Mincraftu je založený na tom, že prostredníctvom okuliarov si budete vedieť vytvoriť virtuálnu hraciu plochu na ľubovoľnom povrchu (napr. na stene, stole,…), na ktorej si vytvoríte svoj vlastný virtuálny svet. Tento svet následne nebudete „riadiť“ spoza klávesnice, ale pomocou príkazov v podobe hlasových stôp či gest. Ak si to neviete stále predstaviť, tak si pozrite nižšie priložené video, v ktorom jeden z popredných predstaviteľov vývojárskej sekcie Microsoftu, predstavil túto novú technológiu svetu.

TIP  Microsoft pracuje s Nintendom na veľmi zaujímavom projekte. Môžeme očakávať viacero produktov, ktoré si hráči zamilujú

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.