Milujete klasické hry? S touto hernou konzolou prinesiete do vášho televízora 500 klasických hier | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Milujete klasické hry? S touto hernou konzolou prinesiete do vášho televízora 500 klasických hier

Novinky

Milujete klasické hry? S touto hernou konzolou prinesiete do vášho televízora 500 klasických hier

Patríte medzi starší ročník, ktorý si rád zaspomína na staré dobré časy? Dávame vám do pozornosti hernú konzolu so vstavanými  500 klasickými hrami, ktoré sme hrali ako deti. Ako môžete nižšie vo videu vidieť, tak konzola sa nesie v retro štýle a ponúka tie najväčšie vychytávky svojho času ako sú hry Pacman, Super Mario, Robocop, Tetris, Aladin, Defender, Fighter, PizzaBoy a ďalšie.

Zariadenie jednoducho pripojíte k televízii prostredníctvom dodávaného kábla a môžete hrať klasické 8-bitové hry do zbláznenia. Aktuálne cena konzoly je menej ako 17€. Ak vás ponuka zaujala tak vám odporúčame sa poponáhľať. Je totiž časovo obmedzené už len na dva dni.

Retro herná konzola s 500 klasickými hrami

Ak vás táto retro konzola nezaujala tak vám dávame do pozornosti ešte jedno zaujímavé zariadenie, s ktorým spravíte z vašej televízie chytrú TV. Zariadenie ponúka Android vo verzii 7.1, ktorý je poháňaný osemjadrovým 64-bitovým procesorom pracujúcim s frekvenciou až do 2GHz, ktorému sekunduje 3GB RAM spolu s 32GB úložným priestorom. Tento TV box umožňuje prehrávať videá v 4K kvalite, je ho možné pripojiť prostredníctvom Wi-Fi k internetu ako aj ho prepojiť so smartfónom a prostredníctvom funkcie zdieľania obrazu môžete napríklad hrať hry alebo ukázať vašim známym alebo blízkym fotografie z dovolenky.

Zdroj: produktová fotografia

Zariadenie je aktuálne dostupné v obchode TomTop.com za akciovú cenu niečo málo pod 61€, z ktorej môžete ešte prostredníctvom kupónu „HPANDV9“ zraziť dodatočných 5€. Ponuka je limitovaná len na 10 kusov.

TIP  Nokia získala ďalších 100 miliónov dolárov na vývoj a výrobu nových smartfónov

Tento TV Box, ktorý premení vašu TV na chytrú nájdete tu

Zdroj: tlačová správa

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.