Milujete kino, ale nemáte radi fronty a ľudí? Paramount Pictures vám prinesie  virtuálnu kinosálu do vašej obývačke | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Milujete kino, ale nemáte radi fronty a ľudí? Paramount Pictures vám prinesie  virtuálnu kinosálu do vašej obývačke

Novinky

Milujete kino, ale nemáte radi fronty a ľudí? Paramount Pictures vám prinesie  virtuálnu kinosálu do vašej obývačke

Milujete kino, ale nemáte radi fronty a ľudí? Paramount Pictures vám prinesie  virtuálnu kinosálu do vašej obývačke

Ak patríte medzi ľudí, ktorí si radi pozrú ten najnovší film, ale na druhej strane neholdujú preplneným kinosálam či vo všeobecnosti ľuďom tak práve pre vás Paramount Pictures prinesie produkt, ktorý si zamilujete.

Paramount Pictures sa chystá totiž priniesť „kinosálu“ priamo do vašej obývačky a to prostredníctvom virtuálnej reality. Spoločnosť totiž hovorí, že sa jedná o ďalší pomyslený krôčik v evolúcii a zároveň druhým dychom dodáva, že sa jedná o ďalší kanál pre distribúciu obsahu.

Paramount Pictures na svojich stránkach ďalej píše, že spolupracuje s viacerými poprednými hráčmi venujúcimi sa virtuálnej realite, vrátane Facebooku, Samsungu či so samotným Microsoftom, ktorý má v rámci svojho operačného systému implementovanú službu Windows Mixed Reality. Jedným s cieľov Paramoun Pictures a jeho produktu Bigscreen je priniesť ľudom do obývačky doslova kinosálu.

„Inak povedané, Bigscreen vytvára virtuálnu verziu reálnych filmových kín, obývacích izieb, salónikov a pracovných priestorov.“

Zároveň táto služba nemá byť určená len úzkej cieľovej skupine, ale oveľa širšiemu publiku. Napríklad študentom, ktorí si budú môcť teóriu odskúšať vo virtuálnej realite, hráčom počítačových hier a ďalším. Spoločnosť ďalej vieri, že v časovom horizonte 5-10 rokov vytvorí tak kvalitný software, ktorý umožní jeho využívanie v každodennom živote.

Ak by ste chceli ochutnať „prvú“ dávku 3D premietania filmov tak si rezervujte čas na 3. decembra, kedy na stránkach Bigscreenvr.com budete môcť si pozrieť 3D premietanie filmu Top Gun.

TIP  Spoločnosť Rolls-Royce predstavila svoj prvý lietajúci taxík. Do predaja sa dostane už v roku 2020

Zdroj: bigscreenvr.com

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.