Miliardová dohoda medzi spoločnosťami Google a HTC dostala zelenú | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Miliardová dohoda medzi spoločnosťami Google a HTC dostala zelenú

Novinky

Miliardová dohoda medzi spoločnosťami Google a HTC dostala zelenú

Google relatívne nedávno oznámil, že by chcel získať pod svoje krídla kompletnú produkciu hardwaru. Hovorilo sa v tom čase o viacerých možných alternatívach, ale nad všetkými ostatnými vyčnievala spolupráca so spoločnosťou HTC, s ktorou aj následne podpísala dohodu, ktorá v týchto dňoch naberá na kontúrach.

Na stránkach Google sa aktuálne môžete dočítať:

„Našim tímovým cieľom je ponúknuť to najlepšie z Google, cez hardware, software ako aj služby – všetkým ľudom skrz celý svet. V poslednej dobe sme predstavili našu prvú rodinu produktov vyrobených Googlom, vrátane Pixel smartfónom, Google Home, Google Wifi, Day Dreamdream View a Chromecast Ultra, a 4. októbra sa chystáme ukázať druhú generáciu produktov. Sme nadšení z produktovej línie 2017, ale oveľa viac sme inšpirovaní nasledujúcimi 5, 10 a dokonca 20 rokmi. Vytvorením nádherných produktov pre ľudí, ktoré budú využívané každí deň a do ktorých dlhodobo investujeme.

To je dôvod prečo sme podpísali dohodu s HTC, lídrom v oblasti spotrebnej elektroniky, ktorá v nasledujúcich rokoch prinesie ešte viac inovatívnych produktov. S touto dohodou sa tím spoločnosti HTC zaradí pod spoločnosť Google ako súčasť hardwarovej organizácie. Títo budúci kolegovia Google zamestnancov sú úžasní ľudia, ktorí už pracovali s nami na smartfóne Pixel. Sme nadšení z toho, že budeme spolupracovať spoločne ako jeden tím. Dohoda tak isto zahŕňa aj duševné vlastníctvom HTC “

Zdroj: Google

TIP  Apple nečakane odmietol aplikáciu Steam Link. Čaká nás nová kauza?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.