Miliardová dohoda medzi spoločnosťami Google a HTC dostala zelenú | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Miliardová dohoda medzi spoločnosťami Google a HTC dostala zelenú

Novinky

Miliardová dohoda medzi spoločnosťami Google a HTC dostala zelenú

Google relatívne nedávno oznámil, že by chcel získať pod svoje krídla kompletnú produkciu hardwaru. Hovorilo sa v tom čase o viacerých možných alternatívach, ale nad všetkými ostatnými vyčnievala spolupráca so spoločnosťou HTC, s ktorou aj následne podpísala dohodu, ktorá v týchto dňoch naberá na kontúrach.

Na stránkach Google sa aktuálne môžete dočítať:

„Našim tímovým cieľom je ponúknuť to najlepšie z Google, cez hardware, software ako aj služby – všetkým ľudom skrz celý svet. V poslednej dobe sme predstavili našu prvú rodinu produktov vyrobených Googlom, vrátane Pixel smartfónom, Google Home, Google Wifi, Day Dreamdream View a Chromecast Ultra, a 4. októbra sa chystáme ukázať druhú generáciu produktov. Sme nadšení z produktovej línie 2017, ale oveľa viac sme inšpirovaní nasledujúcimi 5, 10 a dokonca 20 rokmi. Vytvorením nádherných produktov pre ľudí, ktoré budú využívané každí deň a do ktorých dlhodobo investujeme.

To je dôvod prečo sme podpísali dohodu s HTC, lídrom v oblasti spotrebnej elektroniky, ktorá v nasledujúcich rokoch prinesie ešte viac inovatívnych produktov. S touto dohodou sa tím spoločnosti HTC zaradí pod spoločnosť Google ako súčasť hardwarovej organizácie. Títo budúci kolegovia Google zamestnancov sú úžasní ľudia, ktorí už pracovali s nami na smartfóne Pixel. Sme nadšení z toho, že budeme spolupracovať spoločne ako jeden tím. Dohoda tak isto zahŕňa aj duševné vlastníctvom HTC “

Zdroj: Google

TIP  Zariadenie budúcnosti? Pozrite sa na robota, ktorý sa pilne stará o rastlinu na svojej hlave

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.