Connect with us

Microsoft zvažuje integráciu záložiek pre aplikácie v rozhraní Windows 10. Pozdáva sa vám to?

Novinky

Microsoft zvažuje integráciu záložiek pre aplikácie v rozhraní Windows 10. Pozdáva sa vám to?

Záložky, pre mnohých skvelá a nenahraditeľná funkcionalita, ktorú oceníte hlavne pri práci s viacerými oknami či pri surfovaní po internete. Viete si ju však predstaviť v rámci celého rozhrania Windowsu, napríklad pri práci s Prehliadačom súborov?

V Microsofte si túto funkciu vedia predstaviť, minimálne sa o tom šepká, že spoločnosť uvažuje o integrácii tejto funkcionality v rámci celého ekosystému. Údajne sa má jednať o reakciu na samotných používateľov, ktorí si túto funkciu žiadajú.

Internetový portál WindiowsCentral, ktorý tieto informácie priniesol špekuluje o tom, že samotná funkcionalita ak prejde interným testovaním by sa mohla objaviť v rámci Redstone 3 aktualizácie a mala by niesť označenie „Tabbed Shell„.

Čo na to hovoríte, pozdáva sa vám takáto funkcionalita?

Zdroj: Windowscentral.com, vlastný (úvodný obrázok)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

To Top
Táto webová stránka používa cookies, jej používaním vyjadrujete automaticky súhlas (podmienky používania stránky).