Microsoft zrušil Lumia kanál na Youtube. Je to definitívne K.O.? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft zrušil Lumia kanál na Youtube. Je to definitívne K.O.?

Novinky

Microsoft zrušil Lumia kanál na Youtube. Je to definitívne K.O.?

Microsoft zrušil Lumia kanál na Youtube. Je to definitívne K.O.?

Microsoft si pre fanúšikov Windows Mobile platformy pripravil ďalšie prekvapenie, vypol oficiálny Microsoft Lumia Youtube kanál, dôvod však nepoznáme. Všetko sa odohralo v tichosti.

Je to prekvapenie či nie? Ťažko povedať. Vzhľadom na to, že Microsoft ukončil výrobu zariadení Lumia a pokúša sa o reštart platformy stále s oficiálne nepotvrdeným, ale niekoľkokrát  ospevovaným zariadením Surface Mobile, ktorého existenciu vo viacerých náznakov aj naznačil sa to možno aj dalo čakať.

V každom prípade, po tom ako zrušil Lumia Twitter či Instagram účet je to škoda, že skončil aj ďalší kanál kde sme mohli nájsť desiatky zaujímavých informácií. Kto vie či podobný osud čaká aj oficiálny Windows Phone Youtube kanál kde „najaktuálnejšie“ video má 2 roky. Mimochodom, nie je na tom o nič lepšie ani oficiálna facebook stránka „Microsoft Lumia“.

Zdroj: vlastný

TIP  YouTube dosiahol ďalší míľnik! Sleduje ho až 1,8 miliardy aktívnych používateľov po celom svete. Si medzi nimi aj Ty?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.