Microsoft začína s testovaním aplikácií pre zariadenie Andromeda/ Surface Phone | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft začína s testovaním aplikácií pre zariadenie Andromeda/ Surface Phone

Novinky

Microsoft začína s testovaním aplikácií pre zariadenie Andromeda/ Surface Phone

Odhalenie zariadenia Surface Phone/ Andromeda je už naozaj nablízku. Nasvedčujú tomu nové označenia niektorých aplikácií v obchode Microsoft Store.

Pokiaľ pravidelne čítate naše články o zariadení Surface Phone a celom projekte Andromeda, isto viete, že Microsoft nám už niekoľkokrát poskytol nenápadné nápovedy, ktoré potvrdili reálnu existenciu tohto zariadenia a jeho vývoj. Len pred pár týždňami sa v operačnom systéme Windows 10 objavili prvé náznaky novej platformy, ktorá by potencionálne mohla patriť budúcemu skladaciemu mobilnému zariadeniu.

Zdroj: Windows Central

Označenie 8828080 bolo nájdené vo viacerých systémových súborov a len pred pár hodinami bolo spozorované aj v obchode Microsoft Store. Nové označenie ďalšej platformy sa objavilo priamo pri aplikácií samotného obchodu. Podľa najnovších informácií by sa malo podobné označenie vyskytovať aj pri niektorých ďalších UWP aplikáciách, napríklad ako Spotify alebo dokonca aj pri niektorých hrách z obchodu Microsoft Store.

Vyzerá to tak, že sa nás Microsoft snaží navnadiť na blízke odhalenie skladacieho mobilného zariadenia, ktoré by potencionálne mohlo znovuobnoviť mobilnú Windows platformu, keďže všetci dobre vieme, že tá je už dobrých pár mesiacov mŕtva.

Zdroj: windowscentral.com

TIP  Prečo bolo predstavenie zariadenia Surface Phone / Andromeda opäť odložené? Poznáme dôvod
1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.