Microsoft začína pomaly premenovávať Windows Store | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft začína pomaly premenovávať Windows Store

Novinky

Microsoft začína pomaly premenovávať Windows Store

Microsoft začína pomaly premenovávať Windows Store

Zhruba mesiac dozadu sme vám priniesli informácie o tom, že Microsoft sa chystá premenovať aktuálny Windows Store na Microsoft Store. Spolu s týmto rebrandingom malo prísť viacero zmien, ako je napríklad možnosť nakupovania hardwaru a ďalších produktov z dielne redmontskej spoločnosti. Zmeny sa mali týkať aj nového loga obchodu.

Posledné kroky spojené so zmenami mohli zaevidovať členovia programu Windows Insider a Xbox Insider, ktoré Microsoft pre nich postupne uvoľnil (nové logo obchodu, názov,…). Teda až doteraz. Microsoft totiž na pozadí aktualizoval hlasovú asistentku Cortana, ktorá reflektuje posledné aktivity v Insider okruhoch. Ako môžete vidieť nižšie na obrázku, tak namiesto toho aby odkazovala na ponuku obchodu Windows Store po novom odkazuje už na Microsoft Store, a to aj napriek tomu, že stále v PC nájdeme ešte „len“ Windows Store.

Zdroj: vlastný

Je však možné, že už spolu so zajtrajšou aktualizáciou Windowsu Microsoft toto rozličné zobrazovanie obchodu zjednotí.

Zdroj: vlastný

TIP  Huawei P20 Pro neobstal v teste odolnosti. Pri teste sa nečakane rozbil!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.