Microsoft začal distribuovať inteligentné okuliare HoloLens | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft začal distribuovať inteligentné okuliare HoloLens

Novinky

Microsoft začal distribuovať inteligentné okuliare HoloLens

Microsoft k včerajšiemu dňu začal oficiálne distribuovať inteligentné okuliare HoloLens.

Hlavným ťahúňom týchto okuliarov je možnosť „namixovania“ virtuálnej reality do skutočného sveta, ktorá prináša neobmedzené možnosti ich využitia. Napríklad už len samotná komunikácia cez programy ako Skype skrz celý svet môže nabrať úplne iný „nádych“ alebo v oblasti dizajnerského sveta prinesie úplne iný pohľad na dizajnérske návrhy, možnosti je priam nekonečno.

Tešiť sa teda môžeme na jedinečné zariadenie, ktoré bude bez otravných káblov, externých kamier, drôtov, potreby pripojenia k PC,… čo robí z prichádzajúcej novinky unikátne zariadenie.

Nižšie na videu si môžete pozrieť čo tento malý skvost modernej technológie dokáže v praxi.

TIP  Qualcomm a Facebook chcú spoločnými silami priniesť do veľkých miest vysokorýchlostné bezdrôtové internetové pripojenie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.