Microsoft vyvíja novú závodnú hru pre Windows 10. Jej interné súbory opäť spomínajú mysteriózny Surface Phone v spojení s operačným systémom Andromeda | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft vyvíja novú závodnú hru pre Windows 10. Jej interné súbory opäť spomínajú mysteriózny Surface Phone v spojení s operačným systémom Andromeda

Micosoft zavodna hra pre Windows a Andromedu

ŠPEKULÁCIE

Microsoft vyvíja novú závodnú hru pre Windows 10. Jej interné súbory opäť spomínajú mysteriózny Surface Phone v spojení s operačným systémom Andromeda

Len pred pár dňami sme Vás informovali o skrytých SDK súboroch v najnovšej verzii operačného systému Windows 10, ktoré zahŕňali ďalšie informácie ohľadom zariadenia Surface Phone od Microsoftu. I keď stále nevieme, či sa zariadenia naozaj niekedy dočkáme, Microsoft prichádza s ďalšou nápovedou, ktorá je ukrytá v najnovších uniknutých súboroch z hry Miami Heat.

Hra je vyrobená primárne pre zariadenia s dotykovými obrazovkami

Hra Miami Heat je nová, pripravovaná závodná hra od štúdia Electric Square a Microsoft Studios, ktorá je dizajnovaná primárne pre zariadenia s operačným systémom Windows 10 a dotykovou obrazovkou. Hra bola ešte prednedávnom označovaná ako Forza Kart, ktorá mala byť pôvodne akousi jednoduchšou a detskejšou verziou, s ratingom od 3 rokov, no štúdia radšej siahli po hre s väčším potenciálom.

Informácie sú skryté priamo v metadátach hry

Podobných hier je na trhu naozaj mnoho, no len jedna z nich prináša ďalšie informácie ohľadom zariadenia Surface Phone. V metadátach balíka aplikácií sa spomína, že je hra určená pre operačný systém Windows 10 (PC) a pre Andromeda OS, čiže pre Windows 10 shell nadizajnovaný primárne pre zariadenie s dvomi dotykovými obrazovkami.

To, či nás Microsoft tento rok poteší, ešte nikto z nás nevie, no aspoň sme svedkami toho, že sa spoločnosť pomaly uberá lepším smerom. Pokiaľ by Surface Phone predstavila spoločne s podobnými aplikáciami, určenými výlučne preň, jednalo by sa o veľký krok vpred. V minulosti sme už boli svedkami toho, že nám Microsoft priniesol produkty, ktoré ale medzi vývojármi nenašli pochopenie a potenciál, vďaka čomu časom upadli do zabudnutia a koniec koncov sa na ne vybodol aj samotný Microsoft.

TIP  Surface Phone bude schopný hovorov. Nebude sa jednať teda len o „bežný“ rozkladací smartfón/tablet

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok: Twitter (Looshkin)

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.