Microsoft už nebude naďalej poskytovať zoznam známych chýb pre Windows 10 Insider buildy | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft už nebude naďalej poskytovať zoznam známych chýb pre Windows 10 Insider buildy

Novinky

Microsoft už nebude naďalej poskytovať zoznam známych chýb pre Windows 10 Insider buildy

Microsoft už nebude naďalej poskytovať zoznam známych chýb pre Windows 10 Insider buildy

Microsoft pred pár dňami vypustil nový Windows 10 Insider build po 2 týždňovej pauze. Nový build prišiel s označením 16273 spolu s klasickým zoznamom nových funkcií a vylepšení. Zvedaví Insideri ale zrejme natrafili na menší problém. Správa ku najnovšiemu buildu pre Insiderov neobsahuje zoznam známych problémov v systéme. Problém je ten, že sa v systéme stále chyby nachádzajú, no Microsoft sa ale rozhodol tieto zoznamy chýb nezverejňovať.

Samozrejme, pokiaľ sa v builde bude/budú nachádzať veľké chyby, Microsoft ich zoznam zverejní. Insideri sa tým pádom nemusia obávať nečakaných bugov v systéme, no o tých menších nebudú vôbec vedieť a prídu na ne až sami.

Nezverejňovanie týchto zoznamov chýb nieje nič strašné, keďže väčšina Windows 10 Insider buildov neobsahuje obrovské chyby, ktoré by používanie systému zhoršovali. Najviac ovplyvnenými budú ale Insideri vo Fast Ringu, keďže ten obsahuje vždy najviac chýb. Dúfajme len že Microsoft sľub dodrží a v prípade výskytu väčších chýb sa s nimi podelí aj s ostatnými používateľmi.

Zdroj: mspoweruser.com

 

TIP  Facebook aplikácia pre Windows Phone 8.1 a Windows 8.1 prestala fungovať
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.