Microsoft uvoľnil prvý ISO súbor pre Windows 10 Redstone 4. Tu ho stiahnete | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft uvoľnil prvý ISO súbor pre Windows 10 Redstone 4. Tu ho stiahnete

Novinky

Microsoft uvoľnil prvý ISO súbor pre Windows 10 Redstone 4. Tu ho stiahnete

Microsoft uvoľnil prvý ISO súbor pre Windows 10 Redstone 4. Tu ho stiahnete

Ak patríte medzi vybrané okruhy program Windows Insider tak už nejaký ten piatok môžete testovať viacero budúcich zostavení Windows 10, medzi nimi v okruhu Skip Ahead je už niekoľko mesiacov dostupná budúcoročnú aktualizáciu Redstone 4, ktorá by mala priniesť viacero noviniek, vrátane Časovej osy, vylepšení Cortany či hlbšej integrácie dizajnového jazyka Fluent Design.

Windows 10 Redstone 4 Build 17025

Doteraz však ak ste chceli vyskúšať toto zostavenie museli ste si ho nainštalovať priamo do PC prostredníctvom programu Windows Insider, alebo ste ho mohli spustiť cez virtuálny počítač. To sa však všetko teraz mení, Microsoft totiž uvoľnil ISO súbor Windows 10 Redstone 4 Build 17025, ktorý je momentálne dostupný k stiahnutiu na stránkach Microsoftu.

Zdroj: vlastný

TIP  Zoznámte sa s novou technológiou Huawei Cloud PC. Váš Android smartfón dokáže ihneď zmeniť na zariadenie s Windows 10

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.