Microsoft uverejnil ponuku na prácu, v ktorej pravdepodobne nechtiac odhalil plány s novým zariadením s procesorom Snapdragon 845 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft uverejnil ponuku na prácu, v ktorej pravdepodobne nechtiac odhalil plány s novým zariadením s procesorom Snapdragon 845

Novinky

Microsoft uverejnil ponuku na prácu, v ktorej pravdepodobne nechtiac odhalil plány s novým zariadením s procesorom Snapdragon 845

Microsoft uverejnil ponuku na prácu, v ktorej pravdepodobne nechtiac odhalil plány s novým zariadením s procesorom Snapdragon 845.

Microsoft uverejnil inzerát s ponukou práce, v rámci ktorého odhalil možno viac ako chcel. Prezradil v ňom čiastočne plán s chytrým zariadením poháňaným LTE procesorom Snapdragon 845.

Ponúka práce sa týka úväzku priamo v sídle spoločnosti v Redmonte a bola uverejnená pod Microsoft’s recruiter ABAL Technologies Inc. Medzi hlavnými špecifikáciami a požiadavkami Microsoft uviedol:

„Understands WIFI 802.11 standards (AX Variant).
Has done LTE Manufacturing test on QUALCOMM (8998, and SDM 845) and/or Intel Chip sets. Q-DAT or QDAP background.“

…inými slovami Microsoft takto odkazuje na najnovší procesor od spoločnosti Qualcomm, Snapdragon 845 čispet. Zároveň uvádza, že chápanie problematiky chytrých zariadení je výhodou. Medzi prezeraním si ponuky je možné dopátrať aj k ďalšej požiadavke, ktorá sa týka víz na cestovanie do Číny nasledujúcich 6 mesiacov. Konkrétne do JDM1 v Pegatron, kde je sídlo Microsoft Surface ODM.

Ponuka práce nepriamo naznačuje dve rôzne alternatívy. Jednou z nich je nový Surface tablet a druhou, skôr vysnenou novinkou môže byť Surface Phone. V každom prípade sa už dnes môžeme s veľkou pravdepodobnosťou tešiť na nové zariadenie z rady Surface.

Zdroj: pracovná ponuka Microsoftu, úvodný obrázok: koncept od Ryan Smalley

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.