Microsoft upravil systém vyhľadávania a zlepšenia sú vidieť na každom kroku | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft upravil systém vyhľadávania a zlepšenia sú vidieť na každom kroku

Novinky

Microsoft upravil systém vyhľadávania a zlepšenia sú vidieť na každom kroku

Microsoft upravil systém vyhľadávania a zlepšenia sú vidieť na každom kroku

Microsoft sa vďaka svojej vlastnej aplikácii Microsoft Graph poučil a rozhodol sa na základe našich podnetov poopraviť systém na základe ktorého vyhľadávame veci v Office 365. Tento vylepšený systém vyhľadávania vám umožní vyhľadávať vaše e-maily, dokumenty, aplikácie a aj ľudí v Office 365.

Zdroj: MSP

Taktiež Microsoft vyhovel aj požiadavkám zamestnancov rôznych firiem aby ľahšie mohli nájsť svojich kolegov a aj šéfov. Napríklad si do vyhľadávania stačí zadať meno kolegu a systém vám ukáže predošlé konverzácie čo ste spolu mali. A taktiež do toho istého okienka vyhľadávania môžete napísať meno dokumentu ktorý je uložený na OneDrive úložiskách a ten sa vám hneď pred vašimi očami otvorí. A v neposlednom rade si budete môcť hľadať e-maily od konkrétnych ľudí len vďaka zadaniu meno človeka a obsahu mailu. Tohto našlapaného vylepšenia sa dočkáme už v najbližších mesiacoch.

zdroj: mspoweruser.com

TIP  Hacker nainštaloval 4 systémy Windows na jeden smartfón. Takto to dopadlo, keď mobil zapol
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.