Microsoft umožní vo Windows 10 editovať videá aj „amatérom“ prostredníctvom vstavanej aplikácie | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft umožní vo Windows 10 editovať videá aj „amatérom“ prostredníctvom vstavanej aplikácie | APLIKÁCIE

Novinky

Microsoft umožní vo Windows 10 editovať videá aj „amatérom“ prostredníctvom vstavanej aplikácie | APLIKÁCIE

Microsoft nedávno v tichosti aktualizoval populárnu aplikáciu Filmy a TV pre operačný systém Windows 10. Update priniesol viacero vylepšení, ktoré zvyšujú výkonnosť aplikácie ale aj samotnú produktivity. Najvýraznejšou novinkou je však možnosť upravovania videí priamo v rozhraní aplikácie.

Úprava videí vo Windows 10 bude o niečo jednoduchšia

Verzia aplikácie, ktorá umožňuje úpravu videí je 10.17102.1391.0. Video upravíte cez ikonku ceruzky (upraviť) v pravom dolnom rohu obrazovky pod časovou osou.

Možnosti úpravy sú celkom široké. Ponúkajú napríklad orezania videa, kreslenia do videa, vytvorenie pomalého videa alebo uloženie fotografie z videa.

V každom prípade sa jedná o pozitívny krok Microsoftu, ktorý umožní používateľom Windows 10 širšie možnosti práce s PC bez dodatočných programov. Hoci stále sa jedná o veľmi „vzdialenú“ aplikáciu od Windows Movie Maker, tak aj napriek tomu ju určite mnohí ocenia.

Movies & TV
Movies & TV
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie