Najčítanejší Windows 10 portál

Microsoft umožní vo Windows 10 editovať videá aj „amatérom“ prostredníctvom vstavanej aplikácie | APLIKÁCIE

Zdroj: WindowsCentral.com

Microsoft nedávno v tichosti aktualizoval populárnu aplikáciu Filmy a TV pre operačný systém Windows 10. Update priniesol viacero vylepšení, ktoré zvyšujú výkonnosť aplikácie ale aj samotnú produktivity. Najvýraznejšou novinkou je však možnosť upravovania videí priamo v rozhraní aplikácie.

Úprava videí vo Windows 10 bude o niečo jednoduchšia

Verzia aplikácie, ktorá umožňuje úpravu videí je 10.17102.1391.0. Video upravíte cez ikonku ceruzky (upraviť) v pravom dolnom rohu obrazovky pod časovou osou.

Možnosti úpravy sú celkom široké. Ponúkajú napríklad orezania videa, kreslenia do videa, vytvorenie pomalého videa alebo uloženie fotografie z videa.

V každom prípade sa jedná o pozitívny krok Microsoftu, ktorý umožní používateľom Windows 10 širšie možnosti práce s PC bez dodatočných programov. Hoci stále sa jedná o veľmi „vzdialenú“ aplikáciu od Windows Movie Maker, tak aj napriek tomu ju určite mnohí ocenia.

Movies & TV
Movies & TV
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: vlastný

TIP  Pozrite si niekoľko záberov z rozhrania Windows 10 ARM na smartfóne Lumia 950XL
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.