Microsoft testuje dizajn Windows Store pred prerobením Fluent Design
Connect with us

Microsoft testuje vylepšený dizajn Windows Store pred potenciálnym prerobením Fluent Design

Novinky

Microsoft testuje vylepšený dizajn Windows Store pred potenciálnym prerobením Fluent Design

Microsoft začal nedávno s Windows Insiders testovať významné zmeny v obchode Windows Store. V priebehu posledných dní zmenil používateľské rozhranie obchodu a priniesol niekoľko zaujímavých zmien, ktoré zjavne súvisia s aktualizáciou používateľského rozhrania Windows Store.

Fluent Design vo všetkom

Vynovené užívateľské rozhranie je založené na kartách a Windows Store teraz celkovo obsahuje veľa tučných písiem. Microsoft pravdepodobne čoskoro vo Windows Store pridá veľa prvkov z Fluent Design. Nové dizajnové prvky prídu podľa všetkého s blížiacou sa dôležitou aktualizáciou.

Zdroj: mspoweruser.com

Zmeny sú k dispozícii na Windows 10 PC aj na mobilných zariadeniach. Microsoft postupne zmeny rozširuje na Insiderov, takže táto aktualizácia nemusí byť pre vás zatiaľ dostupná.

Svoje najväčšie plány s Fluent Design predstavil Microsoft už minulý týždeň na konferencii Build 2017, kde sme sa dočkali teasera, ktorý nám ukázal to, ako budú softvérové produkty od Microsoftu v najbližšej dobe vyzerať. Tento svieži sa moderný dizajn zlepšuje užívateľskú skúsenosť, preto sa máme a čo tešiť.

Zdroj: mspoweruser.com, vlastný (obrázok)

TIP  Ako opraviť pokazenú databázu v Exceli alebo ako nahradiť časť textu za iný | EXCEL NÁVOD
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.