Microsoft testuje modulárne inteligentné hodinky s prívlastkom Surface | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft testuje modulárne inteligentné hodinky s prívlastkom Surface

Novinky

Microsoft testuje modulárne inteligentné hodinky s prívlastkom Surface

Microsoft testuje modulárne inteligentné hodinky s prívlastkom Surface

Už je nejakú dobu čo sme počuli o nejakých inteligentných hodinkách či fitnes náramku z dielne Microsoftu. Konkrétne naposledy sme mohli počuť o zariadení Band 2 a to ešte v októbri minulého roka kedy sa ich spoločnosť rozhodla stiahnuť z online obchodov. Neskôr sme mohli počuť ešte o prácach na Band 3, ale potom akoby po informáciách zľahla zem.

Dnes, na povrch vyplávali ďalšie zaujímavé informácie ktoré hovoria o tom, že spoločnosť pracuje na modulárnych inteligentných hodinkách, resp. fitnes náramku s prívlastkom „Surface“. Konkrétne, informácie sa objavili v rámci amerického patentového úradu (U.S Patent & Trademark Office).

Zdroj: U.S Patent & Trademark Office

Hovorí sa tam konkrétne o viacerých moduloch ako sú napríklad mikrofón, batéria, senzory či pamäť. Nechýba ani viacero náčrtov poukazujúcich na rozhranie Metro a CShell (adaptívne rozhranie Windows 10 so schopnosťou sa prispôsobiť v závislosti od typu zariadenia).

Zdroj: U.S Patent & Trademark Office

TIP  Samsung pripravuje dva cenovo dostupnejšie smartfóny. Ponúknu displej bez rámčekov?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.