Connect with us

Microsoft stále neodstránil všetky chyby na Lumii 535

Novinky

Microsoft stále neodstránil všetky chyby na Lumii 535

Zhruba dva týždne dozadu sme Vás informovali o chybe dotykovej plochy na Lumii 535, ktorá zle reagovala na dotyk. Napríklad zariadenie nebolo možné prebudiť dvoj klepnutím na prvý krát (či na XYkrát), alebo nefunkčné zoomovanie v Internet Exploreri. Následne Microsoft reagoval na to veľkou aktualizáciou, ktorá mala tieto chyby odstrániť, čo sa mu z veľkej časti aj podarilo, avšak viacero zariadení ukazuje, že chybu má úplne niekde inde, ako si pôvodne Microsoft myslel.

Delfin Vassallo, manažér Microsoftu pre sociálne média sa k vzniknutej situácii vyjadril: „Je nám to skutočne ľúto, že niektorí z Vás boli v tejto situácii znevýhodnení. Identifikovali sme nejaké problémy Lumie 535, ktoré sú odlišné od väčšiny zariadení, ktoré sa prejavujú niekoľkými spôsobmi:

  • Funkčnosť Listovanie hore / dole a potiahnite prstom vľavo / vpravo funkcie.
  • Posúvanie nahor / nadol alebo prejdením doľava / doprava môže viesť k neúmyselnému spusteniu aplikácií.
  • Funkčnosť zoom in / out funkciu  môže fungovať nesprávne, ak používateľove prsty sú vzdialené od seba menej ako  20 mm.
  • Editácia textu, najmä ak ho editujete rýchlo, môže mať za následok, že znaky jednoducho miniete.“ (poznámka redakcie: toto nie je kompletný zoznam chýb)

Delfin Vassallo ďalej uisťuje zákazníkov, že o problémoch vedia a ich odstránenie u všetkých zariadení je prioritou číslo 1.

Informoval o tom portál Windowscentral.com

Kúpili ste si aj vy Lumiu 535 a máte jednu z týchto chýb?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.